• ~AjWaj
    (2013-11-16 13:55)
    He He Pan od zniczy... W Smoleńsku wykupił wszystkie a potem kręcił światełka, że to niby Ruskie ;) Kapitan Kraśko zawsze na służbie i zawsze czujny
  • ~Łowca bolszewickich karaluchów
    (2013-11-15 22:42)
    Nic mnie nie obchodzą kłopoty rodzinne tej wyjątkowej ubeckiej kanalji wyługującej się mafii okrągłego stołu.\

    Obrzydliwy PO-litruk.

    Zamiast informować Polaków - ciągle narzuca nam interpretacje zdarzeń napisaną przez wrogów Polski i Polaków.

    Jego rodzinka to banda ubeków . Kmiot przejął od nic h pałeczkę.

    Obrzydliwy POlitruk.

    Ty szamto. Gardzę tobą . Zrobiłeś z TVP PO -wska tubę propagandową tak jakby mieli ich mało w postaci TVN Polsatu i Superstacji.

    Oddałeś bezpiece TVP.

    Szmato. Gardzę tobą . Wiedz o tym draniu.
  • ~emerytka
    (2013-11-15 19:07)
    syffffffffffffffffff
  • ~m
    (2013-11-16 07:21)
    klamliwe anty-polskie zydo-bolszewickie potomstwo szkodzi będzie szkodzilo POLAKOM to obcy okupańci okupujący Polskę i jeszcze gorsi od hitlera POLACY glosujcie i wybierajcie prawdziwych Polaków z partii narodowych i części PISu
  • ~stary ORMOwiec
    (2013-11-16 13:53)
    Tak się bawi! Tak się bawi! BEZ...PIE..KA
  • ~Piotr K-Jaś Fasola 2
    (2013-11-20 16:48)
    Jak widać typowy przykład imbecyla.Co ta baba w nim widzi ???.Chyba że chodzi oto żeby on nie widział tego co powinien -więc wybór jak sami widzicie prawidłowy.
  • ~Iwonka_nw
    (2014-09-11 12:05)
    Ta pani Ferenstein bardzo podobna do dalszej kuzynki ze strony matki, która nie zdała matury i informując o tym swojego ojca przyprawiła go o zawał serca. Zmarł od razu.
    Nos jak świecznik, za gruba (przez to duży biust pewnei i tak sztuczny), ta kuzynka malowała takie smętne drzewa węglem ciągle z obsesją śmierci, jakby kryzys czy coś. Ta Ferenstein też niezbyt wesoło - ciemne ubrania, niezbyt eleganckie, za opięte na grubych biodrach. Włosy (przecież te loki były modne 6 lat temu, skąd się dziewczynino wyrwałaś do tych zdjęć z Tunezji?).
    Czy takiej osoby nie mogli wcześniej ocenić styliści? Powinno promować się nowe trendy coś typu fresh i niezbyt ciężkie, a ta Ferenstein niczym takim nie imponuje...
  • ~Judajczycy zachodza POLSKE od tyłu
    (2013-12-13 13:22)
    Kraśko -wnuczek UB-eckiego aparatczyka PZPRowskiego Wnincentego Kraśko
  • ~ewa koby