• ~wodzianka
    (2013-11-11 20:14)
    w szambo-bizneSSie w r z e ! !
  • ~HA
    (2013-11-11 15:19)
    WSTRĘTNE MORDY
  • ~sarkissian
    (2013-11-11 11:09)
    O matko, Magda Gessler mówi człowiekiem i w dodatku renesansu?
    Umarłem z wrażenia. Zwykła przekupa ze średniowiecza mówi że jest KIMś.
    Grunt to dobre samopoczucie i autoreklama.
  • ~George
    (2013-11-11 15:49)
    Tak trzymać Maryla. Górniak to nadęta pseudo "gwiazda".
  • ~George
    (2013-11-11 15:37)
    Nie znoszę Gessler, ale mimo wszystko Górniak to przy niej nawet nie kucharka a kuchta.
  • ~George
    (2013-11-11 15:42)
    Jedna i druga nie grzeszą talentem, ale Trzebiatowska jest przynajmniej ładna, a Scheibal ma urodę dla koneserów.
  • ~xyz
    (2013-11-11 18:14)
    Żałosny facecik z tego Karolaka. On uwierzył w swoją wielkość!!??!!
  • ~asd~
    (2013-11-11 20:00)
    giesler, szejbal i karolak - potęga szmiry i dziadostwa
  • ~realista
    (2013-11-11 21:30)
    Pomysł jest amerykański Można obejrzeć w naszej telewizji
  • ~polko
    (2013-11-13 21:56)
    wredne mordziagi gwiazdy sa piekne i na niebie gwiazdy nadziane botoksem wyeksploatowane seksualnie moralnie mozgi z orane i dupska obsrane.
  • ~Estetka
    (2013-12-02 10:24)
    Rzeczywiście pani Magda Gessler przypomina średniowiecznego filozofa w peruce. Niech zdejmie ino perukę i przejrzy się w kwadratowym lustrze, które nie kłamie. Mnie się bardzo nie podoba idea zmiany stylu restauracji. Teraz są wszystkie w jednym stylu , nazwę go efekciarskim. Na Starym Mieście w starych renomowanych restauracyjkach teraz spustoszenie. Pani Magda za to swoje gotowanie uskładała pokaźną sumę a nie stać ją na porządne tabliczki, które wywiesza jako swą wizytówkę nad wejściem do restauracji, obwieszczając turystom i nie tylko dokonanie swego "dzieła". Wstyd mi na to patrzeć !
    Estetka
  • ~Krzysztof Dymowski
    (2013-12-10 01:50)
    Redakcja Dziennika powinna sobie zrobić "nasiadówkę" i przedyskutować używanie słów "gwiazda", "celebrytka" etc. Mamy sporo debilowatych osobników obu płci, którzy są gotowi na wszystko, żeby tylko o nich coś napisano... PROSZĘ, NIE PISZCIE!!!
  • ~sp
    (2014-01-02 17:51)
    Niestety, podobno powstanie nowy serial z udziałem Karolaka. Druga przykra informacja: będzie w telewizji publicznej.

Może zainteresować Cię też: