• ~kik
    (2013-10-25 12:55)
    Ale totalne buraki.
  • ~Kizia
    (2013-10-23 05:38)
    Rozumiem celebrytow! Nie jestesmy bezpieczni w naszej krainie zbednosci.
  • ~Polon
    (2013-10-23 08:06)
    Zlapac tego pisiora i wylac mu na twarz kwas.
  • ~Karol
    (2013-10-23 07:57)
    Nie są to ludzie od których można sie czegoś dobrego nauczyć.

    Wojewódzki to skompromitowany gość.
  • ~Łajdactwo lewactwo
    (2013-10-23 07:33)
    Ci którzy teraz są oburzeni na tego antypolskiego palanta są obrzydliwymi hipokrytami.
    Celebryci to zgraja łajdaków , prymitywów .

    Gdzie byliście kmioty i co mówiliscie gdy PO-owski szaleniec zabił człowika tylko za to ,ze te n nalezał do PiS ???

    Czy wtedy też byliscie oburzeni???

    Wtedy było ok???

    Dranie. Podła lewacka bolszewicka zgraja!!!
  • ~Gość
    (2013-10-23 07:47)
    Kuba to skończony cham ,cham i prostak ! ! !
  • ~klepki mu brak
    (2013-10-23 07:46)
    Mozil grajek podwórkowy ,celebryta z Gęsich Sadów.
  • ~taki sobie
    (2013-10-23 07:05)
    Ale czy dowiemy się w końcu co mu ta "żrąca" substancja zeżarła?
  • ~XXXXL
    (2013-10-23 05:33)
    jak se pościelesz---se pościeliłł
  • ~Iron Beret
    (2013-10-23 08:10)
    Jak ktoś nie ma zasad, to trzeba zastosować kwas. Natura nie znosi próżni. I próżniaków.
  • ~Amigo
    (2013-10-23 05:30)
    Co ma piernik do wiatraka! Pan Wojewódzki prowokuje i obraża i powinien mieć świadomość, że nie wszystkim się to podoba. Ja nie jestem zwolennikiem przemocy, ale trzeba brać pod uwagę że ludzie odbierają pewne poglądy, opinie i postawy wprost. Oni utożsamiają pana Kubę W. z jego bredniami na wizji i tak go też traktują. A do tego ten Pan prowokuje swoim dziwkarstwem, bogactwem i bezczelnością na co dzień. Więc co tutaj się dziwić. Śmieszy mnie do tego, że panie i panowie NIKT - czyli celebryci poczuli się tak solidarni jak święty kler katolicki czego uosobieniem jest abepe Michalik. Jesteście w jednej drużynie z czarnymi rozpustnicy
  • ~xxz
    (2013-10-23 06:43)
    Celebryci?Wziąć sie do roboty,a nie do pozowania na ściankach.Mdło sie robi na wasz widok!!!
  • ~Ted
    (2013-10-23 00:28)
    cieszcie sie, ze w Rosji nie mieszkacie... dziunnikarze...
  • ~bv
    (2013-10-22 23:43)
    Jakoś dziwnie te komentarze wszystkie pokierowane są w kierunku polska wstyd pis be smoleńsk nawet. Ludzie narazie nic nie wiadomo po co takie jakies chasła tworzyc i na dodatek nazywać wojewódzkiego dziennikarzem komedia
  • ~to zwykła niegodziwość!
    (2013-10-22 23:40)
    Patrzcie!- dziennikarza zaatakowali - za to, że służył przez całe życie prawdzie!, za to, że bronił dobrego imienia kobiety ukraińskie, za to, że odnosił sie z szacunkiem do flagi narodowej! - wzorzec DZIENNIKARSTWA po prostu
  • ~POLIM
    (2013-10-22 23:34)
    Wymyślił sobie tą historyjkę,żeby narobić szumu...
  • ~anka
    (2013-10-22 23:14)
    Do roboty nieroby!!! Calebryci od lizania d... rzadowi...
  • ~Dr
    (2013-10-23 08:11)
    Natalia kwestionuje publicznie ustalenia rządowej komisji, że w Smoleńsku samolot rozbił się o brzozę? Szacun za odwagę.
  • ~WWW
    (2013-10-22 22:29)
    myślę że nie długo będą jeździć rosomakami które zostaną wycofane z Afganistanu spodlone mendy
  • ~lolo