• ~`
    (2013-10-20 20:55)
    Co tam swastyka ,czekamy na zmarszczki i operacje plastyczne :)
    Dziewczynka na pewno codziennie staje przed lustrem ze strachem w oczach.
  • ~dziadek
    (2013-10-21 01:34)
    Może by tak zwinęła sobie waginę w drugą stronę i "toto" ukazała idiotka ?
  • ~art 256 kk
    (2013-10-20 13:47)
    1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość,
    podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
    § 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1 albo będące nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej.
  • ~Luneta
    (2013-11-01 08:35)
    A przy tym jaki głupawy wyraz twarzy .
  • ~moma
    (2013-10-24 19:08)
    A czym zwróci na siebie uwagę???Gołą dupa,i malunkiem za feniga;bo cent to za dużo..
  • ~belfer
    (2013-10-20 22:56)
    Tu powinni wejść policjanci, spisać protokół, zrobić zdjęcia i wniosek do sądu o propagowanie nazizmu.. Ciekawe że wszyscy rabini i Kladcik milczy? Gdzie GW, Fundacja Batorego, J. Owsiak, W. Bartoszewski et ceteraczyli wszyscy zawodowi łowcy fashystow? Gzdie biedroń, Ray_Grodzka i list protestacyjny, gdzie kamery tfn
  • ~lola
    (2013-10-20 09:48)
    Ogolić na łyso jak za okupacji
  • ~GRAGRA
    (2013-10-20 13:49)
    A GDZIE JEST PROKURATOR - TO JEST POCHWALANIE NAZIZMU, NI MNIEJ NI WIĘCEJ
  • ~xyz
    (2013-10-20 20:19)
    re baca - nie obrażaj PO, bo ta partia nie jest pro-nacjonalistyczna, w przeciwieństwie do PIS, bałwanie jeden!
  • ~lis
    (2013-11-15 20:25)
    niech sobie zrobui swastyke na dzyndzelku