• ~Iniemamocny
    (2013-10-12 11:36)
    Olac ich i te wypowiedzi
  • ~Teresa
    (2013-10-12 14:46)
    To nie są gwiazdy tylko zdemoralizowani do cna ludzie. Prawdziwe gwiazdy stronią od wszelkich srodków masowego przekazy i przeróżnych spędow.i widzą również kiedy zmasowany atak jest nagonką. Pedofile są wszędzie i wśród ludzi z pierwszych stron gazet, ale o nich się ne mowi. Sprawę Fibaka szybko zamknięto. Wszyscy powinniśmy się martwić o Polskę i narod polski, a pedofili zostawić sądom.i prokuratorom.
  • ~POLAN
    (2013-10-13 20:46)
    większość komentarzy pisanych jest przez GUMOFILCÓW Z PODKARPACIA
  • ~starszy pan
    (2013-10-13 19:26)
    Oj przydałby się nam Filip Piękny . Dał sobie radę z Templariuszami ,wykorzeniłby też pedoeilstwo kiecarzy nie licząc się z opinią .
  • ~heliot
    (2013-10-13 14:50)
    a czemu one nazywacie gwiazdami?poza tym to chyba są przygłuchawe bo biskup przeprosił i sprostował swoją wypowiedź...zaś jak elity broniły psychologa dziecięcego /pedofila/czy p Polańskiego to sprostowań nie słyszałam! i żeby było jasne nie bronię księży pedofili i cały mój.kościół też ich nie broni, wprost przeciwnie będzie walczył z takim zjawiskiem co wyraźnie powiedziano na konferencji .
  • ~Józia
    (2013-10-13 12:50)
    ~co nieco ad pan Stuhr2013-10-13 12:38
    re:panpan : z tego co wiem to pan Stuhr był uczony jak prawidłowo wymawiać myśli napisane. Nikt, nawet jego ojciec nie dał mu ani patentu ani prawa do pouczania innych osób swoją mądrością

    Tobie buraku też nikt nie dał patentu na bełkotanie...Bardzo dobrze, że osoby znane zabrały głos w tej sprawie... Może ta chora instytucja zacznie coś robić...Czytając wypowiedzi na tym forum jestem zdziwiony, że aż taki duży procent Pola.cken jest zupełnie odmóżdżony...Ciemnogród do potęgi entej...
  • ~krem
    (2013-10-13 12:15)
    Tomasz Raczek za "że dzieci rozwiedzionych rodziców same się napraszają żeby księża je gwałcicli "- nadinterpretacje powinien byc sadzony!
  • ~mietek
    (2013-10-13 11:31)
    "gwiazdy" ??? raczej barachło !
  • ~co nieco ad pan Stuhr
    (2013-10-13 12:38)
    re:panpan : z tego co wiem to pan Stuhr był uczony jak prawidłowo wymawiać myśli napisane. Nikt, nawet jego ojciec nie dał mu ani patentu ani prawa do pouczania innych osób swoją mądrością
  • ~Genitaliusz