• ~re.żart
    (2013-09-08 21:24)
    A kto mnie do tego zmusi? Ty? Kosciol? Twoj bezdzietny gooru?
  • ~Kamila
    (2013-09-08 18:32)
    Nie o tyle wredne co zazdrosne. Wiekszosc kobiet majacych dzieci zazdrosci innym kobietom figury, wolnego czasu oraz zycia bez problemow.
  • ~Zgredek
    (2013-09-08 09:39)
    Ile to jest teraz miliardów ludzi na świecie? Jaki straszny los mają dzieci na bliskim wschodzie, czy choćby w USA, w Chinach. Pięknie to powiedział A. Einstein ,, na świecie będzie tak długo źle, póki będzie choć jedno nieszczęśliwe dziecko,/bo z niego wyrośnie dorosły, taki jak A. Hitler, J. Stalin, T. Rydzyk, Bush jr. Kaczafi i wielu innych, którzy pomiatają innymi a w końcu ich mordują. Co nam udowadniają komentarze pełne nienawiści i złości do inaczej myślących lub zwykłą prawdę piszących.
  • ~wtf
    (2013-09-09 12:34)
    a to jakis obowiązek zeby sie w pieluchy wpieprzyc?
    nie chce to nie i co z tego?
  • ~do.jazda mi z ekranu
    (2013-09-08 18:52)
    Na mozg ci padlo- nie mam ich ogladac, bo nie chca miec potomstwa?
    A co ma jedno z drugim wspolnego? To przeciez ich sprawa!
  • ~kasandra
    (2013-09-08 16:22)
    Śmiać mi się chce, jak czytam te komentarze kobiet, które uwierzyły, że każda z nas MUSI, ale to KONIECZNIE MUSI urodzić dziecko. I na dodatek z tego to właśnie powodu MUSI być NAJSZCZĘŚLIWSZA w świecie! Głupota jakich mało! Kobieta NICZEGO NIE MUSI! Kobiecie to wmówiono! Kościół, ciemnogród i inne takie! Kobieta powinna mieć prawo wyboru! Nie chce mieć dzieci - jej sprawa! I nikt nie ma prawa jej zmuszać, żeby to dziecko miała! I nikt nie ma prawa zmuszać żeby to dziecko miała! A robi to kościół i różne nawiedzone babska!
  • ~katya22
    (2013-12-11 21:32)
    Nie rozumiem, czemu prawie wszyscy te kobiety krytykują. Ja sama mam dziecko, bo czułam taką potrzebę, ale rozumiem, że nie każda kobieta musi czuć instynkt macierzyński. A rodzenie z tego powodu, aby na starość nie być samotnym to jest dopiero egoizm i w dodatku nierealne oczekiwania. Albowiem dzieci bardzo często nie mają czasu dla swoich starych, samotnych rodziców, którzy poświęcili się im i zaniedbali przyjaciół, partnerów i życie towarzyskie.
  • ~Magda
    (2013-09-09 22:17)
    Nie wiadomo czy nie chcą, może nie mogą, dziś co trzecia młoda kobieta ma problemy z zajsciem w ciążę.Nie potępiam takich kobiet,które faktycznie nie chcą mieć dzieci.Ja na przykład nie wyobrażam sobie, aby nie mieć dziecka,dzieci.
    Pełna i szczęśliwa rodzina to mama,tata+dzieci.
  • ~kasandra
    (2013-09-08 23:24)
    do ~tetryk - i tu się mylisz! Jestem zdrowo po 60. Nie mam dzieci. Swoje życie oceniam pozytywnie. Tzw. "chłop" jest, nie wybrał młodszej, z żadnego kąta nie wyziera pustka, nie nudzę się, Panu Bogu się nie naprzykrzam, mam się gdzie podziać! Uważam, że to twoje życie jest ubogie. Kocham ludzi, a nie wyłącznie samą siebie. Podejrzewam, że to ty wszystkich porównujesz do siebie i jestem i duchem i intelektualnie ubogi!
  • ~do.jazg
    (2013-09-09 17:42)
    Nie przejmuj sie, one sobie na ten dom starca zarobia.