• ~raus
    (2013-08-19 12:38)
    ZEGNAJCIE BADZIEWIE!!!
  • ~zegarmistrz Sławka N.
    (2013-08-18 23:29)
    "Te gwiazdy chcą emigrować z Polski" - czegóż mogę wam życzyć - *****************
  • ~wars
    (2013-08-18 21:48)
    "gwiazd" wyjezdzajcie byle szybko,zadna z tych osob nie zajeła w moim zyciu nawet minuty na jej podziwianie,toz to tzw celebryciu niedopieszczeni przez społeczenstwo ze wzgledu na swoja nijakosc i cienkosc
  • ~sp
    (2013-08-18 21:53)
    Krzyż na drogę, mamy w Polsce towarzystwo wzajemnej adoracji. Rynek powinien wymusić jakieś rozsądne ceny, ale tak się nie dzieje. SZOŁbiznes przynosi olbrzymie dochody i przejmuje władzę nad rozsądkiem. Przewraca w głowie celebrytom i oglądaczom.
  • ~Iron Beret
    (2013-08-18 21:56)
    Kuźniar, pamiętaj o przypadku Miecugowa! Dostajesz w mordę, wstajesz... i wiesz! TVN łże!
  • ~PRzePOmpownia POdatków
    (2013-08-18 22:05)
    Nigdzie nie wyjedziecie. Bo tylko POlsza płaci taką kasę takim celebryckim POmiotom... zresztą z naszej kieszeni. Łosie POza granicami bylibyści tylko łosiami bełkoczącymi w niezrozumiałym języku. Dodzina niech sobie termometr włoży w otwór i IQ zmierzy. Alles gute frendzle tuskowe. Krzyż na drogę. Chętnie będę wsłuchiwał się w ich "sukcesy" zagraniczne. Każda głupota ma swoje granice. Oni chcą jej POszukać...
  • ~sierpień wpis numer 4567
    (2013-08-18 23:11)
    Donald Tusk jest wspaniałym prmierem.
  • ~Paliak
    (2013-08-18 23:00)
    Niech jadą, jak najszybciej. Ważniejsze jest jednak tylko to, żeby już tu nigdy nie wracali. Niestety jak ich znam, to oni są raczej niesłowni, tak jak Kuźniar i tylko tak niepotrzebnie mielą po próżnicy, nie wiedzieć po co. :)
  • ~mm
    (2013-08-18 23:23)
    Niech wyjeżdżają na te zagraniczne zmywaki i głowy nam nie zawracają. Zmywak to szczyt kariery jaki mogą osiągnąć za granicą.
  • ~Polak
    (2013-08-18 23:26)
    Krzyż na drogę!!! Odszczepieńców zatrzymywać nie wolno. A tak nawiasem - co by się stało, gdyby tak każdy chciał wyemigrować? Koniec z Polską. Więc jacy to patrioci emigrują? Brzyde sie nimi. Oby nigdy nie wracali. A rządzący wciąż zabiegają, by mieli pełnię praw wyborczych. Z jakiej racji tacy ludzie mają wybierać nasze władze. Oni są już obcy przecież.