• ~janusz Paliskręt
    (2013-08-02 17:21)
    POdsumowanie - to wielki KLOC !
  • ~motek
    (2013-08-02 14:10)
    stary tvn-owski dureń
  • ~Riczi
    (2013-08-02 15:07)
    Jestem przekonany ze kiedyś odpowie za włożenie Polskiej Flagi w psie G...
  • ~Fiu fiu
    (2013-08-02 18:08)
    Debil typu Psia Kupa interesuje tylko pejsów mnie nie Zamknijcie to
  • ~drGed
    (2013-08-02 17:17)
    ojojoj...niewyksztalcony, pajac, przyglup, bydle ... ludzie, facet w rok zarobil tyle ile wy nie zarobicie w calym waszym zasran...m zyciu :-) i to tu jest przyglup ... ?
  • ~magd
    (2013-08-02 16:58)
    "to nie metryka a stan ducha..." hehe myślenie życzeniowe 50 latka, no cóż obchodzi 50 te urodziny... dlatego bardzo życzeniowo się zrobiło. Panie Jakubie, zamiast myśleć o młodości, której już nie ma i nie będzie, to lepiej się nawróć do Boga i żałuj za grzechy.
  • ~Mario
    (2013-08-02 16:16)
    Stary przygłup ze zwisającą torba podnoszący sobie adrenalinę myślami że jest oryginalny.
  • ~WIELBICIEL
    (2013-08-02 16:15)
    Najśmieszniejsze jest to, że Jakub Władysław (drugie imię nadane przez ojca na cześć Władysława Gomułki) Wojewódzki, oraz jego sponsorzy reklamowo-medialni (Czerska, Polityka, TVN, Play, itp.), są przekonani, iż tysiące opinii, nieprzychylnych temu człowieczkowi, to wynik ZAZDROŚCI Polaków wobec jego materialnego statusu!
    Gdyby tak było, to setki naprawdę o wiele bardziej majętnych i POZYTYWNIE znanych (w całym świecie) Polaków byłyby codziennie pod ostrzałem nieustającej krytyki i pogardy…
    A tak przecież nie jest!
    No, może z wyjątkiem polskich polityków, którzy cieszą się takim międzynarodowym prestiżem jak Wojewódzki, Natalia Siwiec, tzw. Doda, czy Figurski…
  • ~Mariola Peowska z rodzinom
    (2013-08-02 15:47)
    Fżyzdkiego nailebrzego Kóbo ! Ja i moja rodzina fprozt pżepadamy za panem ! Curz za kóltóra , okłada i wyhowanie ! Miło nam rze taka osoba ma takie fpłyf na wyhowanie naszych dzieci ! W pszyrzłości bendom podone do pana !
  • ~badacz genealogii NKWD
    (2013-08-02 15:25)
    PO-lszewicki SQ...yn komunistycznego prokuratora