• ~nie żałuj sobie
    (2013-06-19 07:18)
    Na plecach powinien być jeszcze napis "Wstęp wolny" i strzałka w dół. To celebrytka "urodzi się" się szybciej.
  • ~sarkissian
    (2013-06-24 13:58)
    Pokazuje to, co jej najlepiej wychodzi. G-ówno.
  • ~Zagłębianki i Zagłębianie
    (2017-10-20 12:48)
    Patrycjo ! Jesteś Super ! Zapraszamy Ciebie na pokaz pupy dMalinowg
  • ~Genitaliusz
    (2013-06-25 21:20)
    Jeszcz jedna idiotka.
  • ~ZUZA
    (2013-06-30 12:39)
    Mogła sobie wcześniej opalić tę "pupę" bez majtek.
  • ~hiiiiiiiiiiiiiiih
    (2013-06-21 11:09)
    mi ta kiecka zakrywałaby tylek bo mam 180cm bez szpilek! a ta laska super niska i tak to sie konczy. sukienka niedopasowana - projektant nie mial zamiaru odslaniac tylka no ale tak wyszlo. sukienka jest za dluga ! nie ma wzrostu i urody to sie tylkiem swieci.. karakany z kompleksami i implantami.
  • ~pzpr
    (2013-06-19 20:09)
    jaka celebrytka to gorsza niż bladz! tirówka ma więcej wstydu.Ona pokazała że ma wszystkich w dooopie,a właściwie w rowie.
  • ~Jerzy U.
    (2017-10-18 21:49)
    Tak pupa Patrycji jest bardzo ładna i napewno niżej jeszcze ładniejsza , czekam na taką ekspozycję . Patrycji , do dzieła !
  • ~Twój wielbiciel
    (2017-10-19 08:42)
    Pupa Patrycji jest wspaniałym symptomem Jej kariery życiowej i dzięki tej pupci może osiągnąć wysoką pozycję w salonach ! Staraj się więc moja Idolko Śliczna !
  • ~hiacynka
    (2013-06-21 11:21)
    mi ta kiecka zakrywałaby tylek bo mam 180cm bez szpilek! a ta laska super niska i tak to sie konczy. sukienka niedopasowana - projektant nie mial zamiaru odslaniac tylka no ale tak wyszlo. sukienka jest za dluga ! nie ma wzrostu i urody to sie tylkiem swieci.. karakany z kompleksami i implantami. jak sie ma 150-160 itp w szpilkach i jest sie brzydkim to niech sie na nauce skupi a nie na "showbizie" itp