• ~czesiek
    2013-05-30 17:46
    sprawy rodzinne są trudne i dają satysfakcję adwokatom . należy współczuć obu stroną i dzieciom . krzywda im się nie stanie , kobieta jak odchodzi wybiera według niej korzystną dla siebie obcję . nie zważając na sytuację rodzinną i dzieci wybrała co najbardziej odpowiada jej . w moim rozumowaniu Hubert w łatwy sposób poznał prawdę , gorzką i bolesną . w tym pomogą mu trzy wrony rozpoznającą sprawę . mogę podtrzymać go na duchu i życzyć powodzenia . dzieci przyjdą w odpowiednim czasie zdrowe i wiedzące czego chcą . szkołę da im kochająca matka . Tobie radzę spojżeć i zastanowić się aby następna kobieta nie powiedziała ... powtórz jeszcze raz , bo ci sił braknie . powodzenia .
  • ~Fil
    2013-05-29 12:48
    Glupi, prymitywny babsztyl!
  • ~isidorio la platinho
    2013-05-29 12:24
    najszczerzej jak to moge tylko wyrazić: jabałże tego paparucha serdecznie pies
  • ~Edward Sopot
    2013-05-29 09:55
    Do d... z taką babą ... szantażystka
    Hubert zamknij sejf z kasą ,... gwarantowany odwrót od takiej babskiej polityki !
  • ~wjw
    2013-05-29 13:08
    Myśli pewnie,że robi na złość ojcu. Jak wiele matek jej podobnych bez mózgów.
  • ~mm
    2013-05-29 12:17
    Dziwne! Około 10 dni temu widziałam Huberta z żoną przy Chełmskiej (Dolny Mokotów) i słyszałam jak żona prosiła go aby odebrał Stefcię z przedszkola. To może jakiś inny Hubert nie widział dzieci od miesiąca. Informacje wyssane z palca, albo ktoś chce zrobić medialny szum wokół własnej osoby :)
  • ~Genitaliusz
    2013-05-29 14:57
    Pozostaje mu konkubinat.
  • ~Polon
    2013-05-30 13:48
    Polskie prawo pozwala na to, ze kobieta porywa dzieci i nie informuje o miejscu ich pobytu nikogo.

    Gdyby to samo zrobil facet to by poszedl siedziec.

    Ot takie rownouprawnienie...
  • ~salvatore de motenoza
    2013-05-30 00:55
    żygam na odleglosc ludzmi takimi jak ten pan i jemu podobnymi (a jest ich kupa: 'gwiazdki, gwiazdeczki i gwiazdorzy')... snobstwo, pustoglowie, zycie na pokaz, blichtr na porzadku dziennym. A ich zony/mezowie najpewniej rownie ynteligentni, bo kto by lecial na celebrytow. Jednym slowem elYta.
  • ~HuHuhu
    2013-05-30 00:11
    Biedny Huhuhubert.. kto to jest ten Huhubert? To jaka japońska kreskówka o puchaczach? Jak można mieć na imię HuHuHubert :)