• ~nana
    (2013-05-25 12:18)
    Buhahaha

    krupa DUPA z torebka pozuje do zdjecia!
  • ~mmm
    (2013-05-26 11:34)
    ~amor2013-05-26 09:36

    "...sobie czasem mysle,ze gdybyl kiedys wygral w TOTKA 1 MILION ..."

    Też tak kiedyś myślałam. Obecnie jestem zdania że rozdawnictwo pieniędzy to błąd.
    Pomagając innym jestem za podawaniem przysłowiowej "wędki", tak żeby nauczyć i wyposażyć potrzebujących w umiejętności rozwiązywania własnych problemów, dostrzegania pozytywów życia, życzliwości ludzi w otoczeniu, ...

    Przyznanie się do wygrania miliona w totka przy Twojej postawie to byłoby nieszczęście dla Ciebie i wielu obdarowanych - nieszczęśliwi byliby Ci którzy od Ciebie forsę otrzymali bo dostali za mało, zazdrośnicy i fałszywcy twierdzili by że oni dostali za dużo, dla wielu by Ci zabrakło, ...

    Posiadanie dużej forsy , majątku to wielki problem, trzeba go pilnować, umiejętnie nim gospodarować, zarządzać,... i moim zdaniem właściciele nie powinni rozdawać, modlić się w kościele na opłaconej prze siebie mszy, ... lecz budować - tworzyć "wędki" żeby wszyscy wokół godnie żyli .

    Niedobrze mi się robi jak słyszę biznesmena który chwali się że ufundował biednym dzieciom bułki z masłem a swoim pracownikom za często ciężką pracę płaci nędznie, tyle że ich dzieciom ledwo co wystarcza NA MARNĄ BUŁKĘ BEZ MASŁA.
  • ~=BOGACZ TEOFIL
    (2013-06-23 17:03)
    "WSZYSTKO CO NASZE OBCYM SPRZEDAMY I KAWIOREM SIĘ NIE BĘDZIEMY UPYCHALI/./
  • ~markiza
    (2013-06-14 15:52)
    JOLA od czarneckiego, tak jej dobrze ,a nogi to by sobie w butelce od piwa wymoczyła
  • ~belladonna
    (2013-06-14 15:48)
    ten od NATALII TO FACET z odbtmna brodzie
  • ~Gosc Z
    (2013-06-14 11:30)
    Dlaczego zniknal moj wpis?
  • ~Mariola
    (2013-06-14 11:15)
    Odpowiadam na pytanie xd z 25.05.Dlatego maja tzw:biznesmeni takie twarze:poniewaz na twarzy jest pieczatka: nasze pochodzenie nie tylko wymuskanych rodzicow,ale dziadkow i pradziadkow.
  • ~Gosc Z
    (2013-06-14 11:27)
    No coz,nie kazdy moze sobie zaspiewac piosenke Edyty Bartosiewicz: p.t "Mam czysciutkie sumienie".A jacy dumni i zarozumiali,a co robili w mlodosci ???.Biografie bardzo ciekawe
  • ~norma
    (2013-05-29 18:48)
    Ja mam tylko jedno pytanie ,skąd rodzice tych ludzi mają teraz tyle pieniędzy gdy za komuny słoma zbutów im wystawała ?
    jestem naiwny
  • ~Adler
    (2013-05-29 18:14)
    I mają dziewuchy rację! Bo jak kiedyś podobno powiedziała nasza sp.pamięci B. Piasecka, spytana o swoje małżeństwo z klientem starszym od niej o 2 pokolenia: "Wolę płakać w rolls-royce niż śmiać się na rowierze!". A mordy to ci amanci mają rzeczywiście, jakieś gangsterskie.