• ~wiola
    (2013-05-11 13:29)
    Panowie macie jeszcze wy w sobie coś z człowieczeństwa ? - myślę że nie , bo to co wy robicie z swoimi żonami rodzinami to tak nawet w śród świata zwierzęcego nie ma . Pies odchodzi i nic ze sobą nie zabiera . tak samo iwy powinni odejść tak jak stoicie a nie walczyć o majątek .
  • ~Janusz Normalny
    (2013-05-12 07:50)
    Jeśli mąż jest dobry, to i żona jest dobra.
  • ~PATERSSON
    (2014-07-20 07:01)
    JAK CI FRAJERZY SA GWIAZDORZY TO JA JESTEM KOMETA TAKIE ZARDZEWIALE ZARAZYDAC DO ZOO DUPY MADRZEJSZE.OD TEGO SCIERWA
  • ~szpila
    (2014-02-16 19:44)
    Wszyscy trzej nawet funta kłaków nie są warci. Jeden gorszy od następnego. Żadnego bym nie chciała, nawet na bezludnej wyspie.
  • ~zygap
    (2013-11-29 11:04)
    polon jesteś super w swoim komentarzu !!!
  • ~juror
    (2013-07-29 21:29)
    a czemu do tej pory pazura nie dostal statuetki "najwiekszy wsiarz Polski"?
  • ~janinaH
    (2013-07-13 10:15)
    Pochodzi z patologicznej rodziny ,on nie zna norm jakie są w rodzinach z żadną kobietą mu się nie ułoży bo to patologia on nie odróżnia co dobre a co złe , jest tak
    (jak kali ukradnie komuś krowę to dobrze a jak Kalemu to źle )
  • ~gość
    (2013-06-09 09:52)
    Majdan się skarży? sam zdradzał i oszukiwał, a Prus brała narkotyki? a on nie? śmiech.
  • ~andre
    (2013-05-30 10:39)
    Panie Pazura. Komediantem to powinieneś być na scenie,bo taki jest twój zawód,a nie w realu.Tylko idiota przyjmie za prawdę pańskie labiedzemie,że przez rozwód stracił pan wszystko bo nie było intercyzy.Każdy wie ,że przy rozwodzie majątek zgromadzony przez współmałżonków podlega podziałowi.Intercyza dotyczy majątku wniesionego i rozdzielności majątkowej.A tak na marginesie,niech pan się cieszy,że przy braku ożeczenia o winie pańska była małżonka nie wystąpiła o alimenty.Jakiż to był by wtedy lament.
  • ~M.W.
    (2013-05-28 16:46)
    Jak komuś rosną kłykciny w okolicy odbytu to co to może być? Poradźcie!!