• ~milosnik_szpagatu
    (2013-05-06 16:14)
    ciekawe czy zechlała tego szprota co go na wedkę pochwyciła ;)
  • ~madame de Pardieu
    (2013-05-07 15:24)
    niech ta tłusta krowa idzie kozy doić kartofle kopać albo głodne dzieci w tym zasr...m kraju karmić !!!
  • ~stan65
    (2013-06-12 15:23)
    PRZYKRO TO CZYTAĆ,KTO was TEGO SŁOWNICTWA . NAUCZYŁ-CHYBA NIE EWANGELIA I PRZYKAZANIA BOŻE.JEST MI WSTYD ZA WAS.KROWY,KOZY,KARTOFLE TO PRZEZ WIEKI POŻYWIENIE PRAWDA.
  • ~makabra!
    (2013-06-08 12:19)
    Jak baba Jaga w tym kapeluszu i w okularach!
  • ~321
    (2013-06-08 12:18)
    STARA WYBLAKLA KUTWA!
  • ~choi
    (2013-06-04 02:04)
    a czemu nie pokaże cycków jak inne sławne panie artystki, a gzie jej kochanki/owie,czego una taka sama???
  • ~bobby33
    (2013-05-13 16:01)
    Odp... sie od Pani Marylki. Moze wam sie jej piosenki nie podobaja ale dlaczego odrazu obrazac. To jest haniebne, poprostu bydlo.
  • ~k-rolka
    (2013-05-13 12:07)
    Zla opinia o Rodowicz nie wyplywa z zazdrości czy zawiści ale z jej komunistycznej przeszlosci .Kariere zrobila dzięki talentowi innych tworcow. Znajac jej zyciorys ,to kazda wiadomość o niej budzi w nas niechęć i nic więcejJesli sa ludzie ,którym się podoba to w myśl przysłowia ..kazda potwora ma swego adoratora a kazde straszydło ma swoje wielbidlo...My o niej mamy zla opinie i nikt nam tego nie zabroni.
  • ~buhaaa
    (2013-05-08 09:17)
    ta stara POkomunistyczna pseudo artystka nie rozsypala sie po drodze? stare PUdlo sie rozlatuje i czego pokazuje ta stara trwarz publicznie. straszy ludzi!!!
  • ~boa
    (2013-05-08 02:33)
    Zazdrosci slina Wam leci kozly inaczej was nie mozna nazwac o zmije glodne.
  • ~a to PO-land właśnie
    (2013-05-07 16:28)
    komuchy się pławią a patrioci i katowani przez SB gniją z głodu zapomniani. wot sprawiedliwość PO sowiecku.
  • ~dedl
    (2013-05-07 10:03)
    Swietne wakacje pani Marylo. Słonce, woda, az robi się miło :)
  • ~rupta se co chceta
    (2013-05-06 16:39)
    A ten tajemniczy mlody czlowiek na drugim zdjeciu to aby na pewno uczy tego naszego wieloryba tylko lowienia rybek, moze wieczorami ucza sie rozgarniania starych fald!!!
  • ~Polon
    (2013-05-07 09:09)
    babcia zapomniała że czas dobiega końca
  • ~Anka
    (2013-05-07 08:23)
    Maryla masz naprawde fajne wakacje serdecznie pozdrawiam :)
  • ~GOŚĆ
    (2013-05-07 07:27)
    POLACY TO ZAWISTNY NARÓD KOBIETA NA TO PRACUJE ŻEBY POJECHAĆ NA PARĘ DNI ODPOCZĄĆ JA JADĘ DO TURCJI W SIERPNIU POZDROWIENIA
  • ~koniecpolska
    (2013-05-07 07:17)
    co za wstrętna świnia!!! doprawdy nie wiem co sądzić o Osieckiej że z czymś takim pracowała!!!
  • ~~benek
    (2013-05-07 02:37)
    Ale platformerskie robactwo zazdrości - dla was zagranica to zmywak w Anglii - to właśnie wam rudywuc zapewnia!
  • ~realista
    (2013-05-07 01:14)
    6 wpisow i tylko jeden bez jadu i nienawisci. Ot polskie kompleksy.
  • ~pies
    (2013-05-06 23:11)
    Mumia w topieli. HE HE HE

Może zainteresować Cię też: