• ~f
    (2013-04-01 16:05)
    Miało być gwiazdy , a wyszło gwizdy .
  • ~ona234
    (2013-06-09 21:36)
    można być katolikiem i można żyć w zgodzie z innymi ludzmi- z czego robicie bojkot? z tego że ludzie chcą miec formalne związki bo sie kochają? i nie gadajcie że homo to nienaturalna rzecz- u zwierząt też występuje a od nich pochodzimy.

    ja jestem osobą wierzącą i szanuje innych ludzi,mogę się z czymś nie zgadzać ale nie muszę czynami i słwoami krzywdzic ludzi którzy maja inne podejście di życia.

    polacy- jad wyszedł z Was i waszych rodzin- zawiść, agresja i brak kultury- a Nasza religia mówi o tym że są umiłowani wszyscy stworzeni na obraz Boga,czy sądzicie że Bóg jest glupi? i ręką szatan na pewno nie jest to stwarzane że ktoś ma nieheteroseksualną orientację- szatan nie istnieje,jak doczytacie biblię to ona Wam wszystko na ten temat pwoie
  • ~Mirabela
    (2014-01-29 09:24)
    Wolność ponad wszystko. Znam dom, gdzie jest trzy kobiety i wychowują troje dzieci. Ślub w KK nic dla ludzi nie znaczy. Ślub mają a biją się. Dzieci w nędzy.Proboszcz w luksusie. Na wyspie dwóch farmaceutów wychowuje dwóch chłopców. Są prymusami w elitarnej szkole i zajmują wysokie lokaty w olimpiadach
  • ~jani 8
    (2013-04-01 20:55)
    Kora to stara ćpunka i nie powinna wypowiadać na ten temat a właściwie na żaden temat ponieważ ona dawno temu się skończyła i nic już sobą nie reprezentuje,to kompletne DNO.Telewizje stara się ją reanimować,ale jej już nic nie pomoże.Niech odejdzie w spokoju!!!
  • ~sygryda
    (2013-04-01 18:13)
    To nie ci debile powinni decydować o porządku społecznym...
  • ~vox
    (2013-04-01 18:20)
    Wypowiedzieli się głównie żyjący w konkubinatach...

    Kiedyś rozmawiałam z panem, który pluł na księży jak najęty. Zapytałam -dlaczego, co oni panu zrobili?
    Okazało się, ze facet w konkubinacie, czyli łamiący VI i IX Przykazanie chciał swoje, sorki bękarty( tak nazywają się dzieci z takich związków) ochrzcić.

    Zapytałam go, do kogo mama pretensje, do BOGA?

    Eh gwiazdy wolnych związków, staniecie przed Sędzią Sprawiedliwym i co Mu powiecie...że niemodny, nie postępowy? Nie wie co luz i wolność?

    jacy wy jesteście biedni i chorzy...

    Modlę sie o łaske wiary dla was!
  • ~dentysta
    (2013-06-15 23:36)
    Czemu ta pani z lewej gryzie się w palec? To smutne...
  • ~mig 23
    (2013-06-14 21:02)
    czlowieki co nic niemogo powiedziec niemogo to temat zastemczy im pasi
  • ~Emeryt
    (2013-06-14 20:07)
    ~ona234-lecz się bo twój łeb jest poważnie chory
  • ~astry
    (2013-04-27 21:50)
    Dla uzyskania właściwych odpowiedzi zwrócono się do właściwych ludzi. Konkretnie do autorytetów moralnych, które już dobrze wiedzą z jakiego klucza śpiewać żeby utrzymać się na topie. Można było sobie darować pytanie ich o to, podobnie nie miałoby sensu pytanie o inne nośne tematy. Przecież odpowiedzi są z góry wiadome. Brak zasad, wykorzenienie z religii i moralności chrześcijańskiej, pogarda dla własnego(?) narodu, kompleksy, skrajny konformizm. I tyle warte są te tzw. gwiazdy. Chyba nikt rozsądny nie miał tu najmniejszych złudzeń.