• ~pff
    (2013-03-22 13:45)
    Francuski to może być język, niedouki pseudo dziennikarskie.
  • ~zyta
    (2013-02-17 07:31)
    re. stary telewidz. I ko tu mówi o chamstwie!!! Aż miło poczytać!
  • ~stary telewidz
    (2013-02-17 16:22)
    *do zyty: istnieje takie polskie porzekadło - skoro wlazłeś między wrony..., zatem mój wpis stara się dorównać poziomem do osoby o której piszę z bardzo prostej przyczyny, mając na uwadze jej poziom i reprezentowaną kulturę, że o mentalności już nie wspomnę, wpisu o innej treści i poziomie mogłaby nie zrozumieć.
    A po drugie, czy pod nazwą "zyta" nie kryje się sama Gessler. której organicznie nie znoszę.
  • ~Zofia
    (2015-10-22 18:08)
    Jak mnie pamięć nie myli to piszemy; Francuzki a nie Francuski???
  • ~impres
    (2013-02-17 09:07)
    Węglarczykowi aż się pejsy rozprostowały z wrażenia.
  • ~bazyl
    (2013-03-26 13:13)
    buahhahaaa...a kto tu jest gwiazdą??!!!,,,pani Szulim?...czy może pan Piróg?...nie rozsmieszajcie...
  • ~abaz
    (2013-02-19 19:59)
    Buahahaha, przeczytałem o Szulim i padłem. Nadętą pindą!!! :D:D

    Obejrzyj dzieciaku, jak kiedyś pracował spiker/prezenter, a nie wyginaj się jak małpa nie mająca nic ciekawego do powiedzenia.

    ROTFL.
  • ~zic
    (2013-02-19 19:56)
    Nie obrażajcie gwiazd, nadużywając tego słowa w tytule.

    Przykładowe gwiazdy: Liz Taylor, Kirk Douglas, John Wayne, Clint Eastwood.

    Tutaj mamy do czynienia jedynie z aktorami trzymającymi poziom okolic, w których występują.
  • ~taki jeden
    (2013-02-17 20:29)
    No tak... Pani Bożena obraziła Naród Wybrany! Ani pół złego słowa na żydów! Nawet w porównaniach! Bo będziecie antysemici, dyktatorzy, bolszewicy, komuniści i najgorsze g...a
  • ~oluszek