• ~321
    (2013-02-16 16:13)
    @ojtak

    BOZEEEEEEEEEE RATUJ!
  • ~my i oni
    (2013-02-17 20:32)
    riposta Dody na chamstwo była celująca. no i co wywołała? następne chamstwo tymochowicza. możnaby rzec że ten T. to genetyczny cham
  • ~Antyskandalistka
    (2013-02-17 00:11)
    Czy "królowa skandali" nie zdaje sobie sprawy z tego co robi? Dla mnie,to wielki wstyd!!
  • ~Baba
    (2013-02-17 00:33)
    Doda dodą ale nie bardzo pojmuję czym i dlaczego jej wypowiedż o biblii obraziła uczucia religijne. Przecież tak właśnie mogło byc jak uważa Doda. Nie ma żadnych dowodów ani za, ani przeciw ,że tak nie było.
  • ~Baba
    (2013-02-17 00:39)
    Na zdjęciu nr 6 z Moniką Jarosińską Doda to chyba ta z lewej.. Wygląda okropnie. Stara i zniszczona. Jarosińska też niezbyt piękna.
  • ~Gosc
    (2013-02-17 10:18)
    Komu??? zalezy,aby taka osoba jak Doda-psudo-piosenkarka niszczyla Polska mlodziez swoimi wypowiedziami,chamstwem i zachowaniem.Kto ja PROMUJE?
  • ~stary
    (2013-02-17 09:57)
    Dorotko, ty rzeczywiście obrażasz moje uczucia religijne .Nie tym co słusznie powiedziałaś o biblii , a tym , że jak patrzę na Ciebie to mam grzeszne myśli.
    Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i na pohybel kogutom, jaroszom.i innym śmieciom. Niech Strasburg ich oświeci. Ciemnotę.
  • ~max
    (2013-02-17 11:30)
    krolowa kiczu pustakow zwyklych plastikow .bruk osiagnela juz dawno
  • ~olo
    (2013-02-17 16:10)
    Doda- swoim kiczem i chamskim zachowaniem ekscytuje maluczkich i dennych Polaczków! Oni to lubią i z tego się cieszą, bo utożsamia ich małomiasteczkowe aspiracje i knajackie fobie!
    I O TO CHODZI - Beznadziejny Narodzie !
  • ~AJWAJ
    (2013-02-17 18:26)
    Takie "Królowe" jeszcze 20 lat temu wystawiały się na warszawskim Pigalaku, przy ulicach Ząbkowskiej, Capri, Brzeskiej. Wyglądały podobnie, z jedną różnicą - silkon oraz botoks były im nieznane...