• ~kontestator
    (2012-12-29 20:51)
    Niech dalej obdarzają Platformę swą miłością, to już wkrótce będą występować za miskę zupy. Vincenty im to załatwi.
  • ~tatuś
    (2013-01-02 17:52)
    widok tych babć postarza każdego kto spojrzy,
  • ~jozef
    (2012-12-29 01:02)
    Ej komentatorzy!!! Czy wy wiecie na jakim swiecie zyjecie? Wiecie ile zarabiaja mierne "gwiazdy"na swiecie? CZy ktos tam ekscytuje sie, tak jak wy?
  • ~Marek
    (2012-12-29 17:27)
    Biedactwa za co kupiły Kozidrak i Kaja domy za granica .Wyrazy współczucia Przebrzydłe gwiazdy szok godne politowania.Rezygnuje z TV ,bo krew mnie zalewa jak patrzę na tych pseudo celebytów łącznie z babunią Rodowicz ,maja na operacje plastyczne domy jak z bajki ,życie królewskie.A zarabiają tyle w umowach oszukanych o dzieło i tracą na tych tranzakcjach Urzędy skarbowei ZUSy
  • ~Krystyna
    (2012-12-29 20:35)
    Myślę, że tzw. "strata" dotyczy miesiaca a nie roku. Cóż to znaczy 40-50 tys. zł? Mniej o jeden koncert rocznie?
  • ~Ptr
    (2012-12-29 23:41)
    Co to znaczy ze stracily, wedlug mnie to po prostu mniej zarobili, ja tez w tym roku zarobilem o 50% mniej jak w zeszlym roku, ale czy przez to stracilem to nie jestem pewien, stracilbym gdybym zarobil tyle samo i ktos by mi ukradl te 50%
  • ~jezyk
    (2012-12-30 01:05)
    a co z kasa za odtwarzanie utworow w radiu itd?
    tez beidacy dostaja tylko polowke?
    narod bedzie sie musial chyba zrzucic na kolejne operacje plastyczne oraz nowe posiadlosci naszych gwiazd, bo przeciez nie przystoi im obnizac sobie poziom zycia.
    a my szaraczki i tak przywyklismy do suchego chleba z margaryna, to moze go dalej wpie..dalac
  • ~TELEWIDZ
    (2012-12-30 06:09)
    PROSZĘ NIE POKAZYWAĆ MI WIĘCEJ RODOWICZ, BO JA SIĘ BOJĘ HORRORÓW.
  • ~Gosc
    (2012-12-31 05:12)
    Rodowicz robi sie na Dode i(Doda zalosna pseudo piosenkarka)Jakie to jest takie zalosne.Trzeba miec klase,zeby sie godnie zestarzec.Wiek Babci tylko wnuczat nie widac..,
  • ~Mario