• ~ratun Q.
    (2012-12-24 19:23)
    Jak zwykle wPolsce panuje przekonanie, że jeśli bogaty, to złodziej. ato tylkoteoria. .Sąludzie uczciwi i bogaci. Złodzieji trzeba zamykać, a bogatych naśladować, wtedy sami cośosiągniecie zazdrośnicy
  • ~no to ja
    (2012-12-25 21:00)
    intelygencja szpagatowa pszenno buraczana!
  • ~Mobilny
    (2012-12-24 08:52)
    Brawo chrześcijanie !!! Idą święta a Wy jątrzeycie, chyba zapisaliście sie do jakiejś sekty.
  • ~Drzazga 101
    (2012-12-24 10:29)
    O Matko, Tobiasek z braciszkami odziedziczy, jak p. Solorz-Żak spłaci kredyt na kupno Polkomtela, na razie te 9,5 mld zł to jeno inwestycja, czyli towar: Polsat i Plus, wart mliardy, też może człowieka skręcić z zawiści.
    Hej !-
  • ~Ladna Borzenka wawa
    (2012-12-24 12:08)
    no nie wiem, czy tacy pieknie, mlodzi, utalentowani - po twarzach widac, ze kasa i kupione wyksztalcenie - to jednak nie wszystko. o to za zycie bez marzen ? o czym marzy synalek, czy cureczka milionera wychowana za murami latyfundiow ?

    Byc moze pewnym kryterium powinno byc, ielznaja jezykow,jak sie zachowuja zagranica ? w ogole czy dadza sie kochac ?? czy nie maja urazow psychiczynch wywolanych brakiem milosci ze strony rodzcow ?

    partia do malzenstwa ? kto dzsiaj che grac role kopciuszka u boku synalka milionera ? biedny ? morze.
  • ~Tadeusz z Kutna
    (2012-12-24 12:14)
    nie wiem, ale jakos sie nie moge przyzwyczaic do zazdrosci - tej nowej elity wyroslej na ograbieniu naszego panstwa - przeciez wiele z nich jeszcze niedawno podcieralo sie sloma. Taka po-zssr arystokracja, ktora lansuje sie na jakis wybrancow losu.
  • ~polak
    (2012-12-24 13:32)
    niech Ta skundlona arystokracja żeni sie między sobą.Przecież tatusiowie to nieżli złodzieje.Ateraz chwalą się majątkami.Gnoje.
  • ~kolo
    (2012-12-25 11:58)
    no coz, grycani to saga rodziny hodujacej trzde
  • ~gk
    (2012-12-25 12:29)
    ~polak2012-12-24 13:32
    Żal mi ciebie.
    Zapisz się do międzynarodówki z kumplami dresami.
    Jak usuniecie ich to zajmiecie ich miejsce.
    A po roku zbankrutujecie bo nie macie pojęcia jak się prowadzi biznes. ha ha ha!!!
  • ~zaniepokojona
    (2012-12-25 12:30)
    Cycanka ma 16 lat a wygląda na 32.