• ~jan
    (2012-12-03 09:56)
    ciechanowka to nie gwiazda
  • ~kllerr
    (2012-12-07 15:38)
    aale jestescie wredni,takie zdania swiadcza o Was o Waszej molosci i zgnilymi mozgasmi.
  • ~ajaj
    (2012-12-04 17:04)
    te stare pruchna niech juz ido do lamusa bo ino siie osmieszajo a nie do telewizji i estrady niech zrobio miejsce mlodym bo te geby straszo tych pudernic ipudernikow
  • ~xyz
    (2012-12-06 04:52)
    Tego różowego i kudłatego pudła to mamyy w nadmiarze. Jak podnoszę klapę od sedesu to mam obawę czy i z tamtąd nie wyskoczy poczwara geslerowa, piepszona celebrytka bez kindersztuby. Elyty to mamy superowe w tej tuskomatołolandii.
  • ~3 mln państwoych pieniędzy Majewskiego
    (2012-12-06 21:45)
    Rekordzistą jest Majewski ze stacji TVN. Majewski zarobił na reklamie jednego banku państwowego 3 mln złotych. I jest to więcej niż wszyscy razem wzięci w zestawieniu. Tajemnicą poliszynela jest, że Majewski wziął pieniądze za zaangażowanie polityczne w niszeniu partii opozycjujnej Prawo i Sprawiedliwość i ośmieszanie i dorabianie gęby jej liderom. Tak zwana mięka kampania nienawiści. Ciekawe czy jakiś inny prezenter mający parcie na szkło zgodziłby się na oszczercze manipulacje mając w prerspektywie zakasoanie chociaż połowe tej sumy, którą wziął Majewski. To są spekulacje, jednak dla kogoś mającego skrzywienie polityczne to 3 milionowe wynagrodzenie po skończeniu kariery wygląda jednoznacznie.
  • ~jaspa
    (2012-12-08 21:02)
    Komuś bez nicka się poj...ło TVN to prywatna firma i nie ma tam państwowych pieniędzy JASNE? MILIONERZE POTRÓJNY?
  • ~kosma333
    (2012-12-07 15:24)
    kiedy czytam te wasze wpisy to mnie obrzydzenie bierze,tyle zawisci, zazdrosci,pomyj wylewacie na porzadnych ludzi,kim wy jestescie,ze tyle wiecie o nich,zolc was zalewa ,a moze wzielibyscie sie do jakiejs pracy,zagryziakow unas w kraju pod dostatkiem,fuj jedzie od was gnojem.
  • ~mumim
    (2012-12-07 15:35)
    nie pluj na rzad bio tonajlepszy rzad do tej pory,tyle ile zrobil premier to wam sie nie podoba? czy nie widzicie jaka Polska jest piekna?Ile drog,lotniska,dworce kolejowe,hotele , a euro 2012? Macie tak samo wyprane mozgi jak pisowcy,slepe krety co to tylko ryc umieja.
  • ~trele morele
    (2012-12-07 22:04)
    Dlaczego nikt nie zapyta o zaarobki TYCH,ktorzy nie maja wlozyc co do garnka.
  • ~krasnopiura
    (2012-12-04 07:34)
    Te wszystkie dane o zarobkach tz.gwiazd a zwłoszcza tej kuchary z włosami w garach to jest poto podawana do publicznej wiadomosci aby ci biedni emeryci i pozostała bieda społeczna zdechła na zawał serca .jaki los zbudowali nam nasi synalkowie co lepiej wszysto wiedzą jak się Polska podnosiła po wojnie,a kaczor ze swoją bandą tylko jezdzi po Polsce i sieje zamęt a za jakie i czyje pieniądze..Przepraszam,konczę ba chce mi się wymiotowac a szkoda sniadania.