• ~Ja
    (2012-12-20 17:10)
    123 ma kompletną racje a Doda jeszcze raz udowadnia że jej poziom intelektualny nie jest zbyt wysoki
    Pozdrawiam i życzę smacznego karpia
  • ~123
    (2012-11-29 15:17)
    ~Stop GMO gdybys chociaz troche wiedzial o czym gadasz to bys innych nie nazywal nieukami, tylko do wlasnej glupoty sie publicznie przyznał ośle :)
  • ~btlog
    (2012-11-26 10:10)
    szkoda, ze ludzie sobie nie zdaja sprawy z tego, ze wszystkie zaawansowane leki ratujace zycie pochodza z gmo, poza selekcja hodowlana stosowana przez wieki przez ludzi opiera sie w wielu przypadkach na tych samych zasadach co tworzenie gmo, ludzie dobrze nie wiedza co to jest a proteskuja
  • ~Nick
    (2012-11-26 23:47)
    Silikony, plastiki, odrosty, wory pod oczami, zmarszczki,pudry, farby,lakiery-nie potrzeba nawet GMO, co widac. Dorota Roacze(k)wska pokazuje skutki, przestroga dla potomnych, tylko prosze nie straszyc nia dzieci!
  • ~aaa
    (2012-11-26 15:57)
    to jest obraz naszej polityki gdzie celbrytka zajmuje się ważnymi rzeczami a nie politycy
  • ~qaz80
    (2012-11-26 14:06)
    w niemczech szwajcarii francji hiszpani austrii - GMO zostal wprowadzony zakaz u nas PeOwskie pachołki z peeselowskimi sprzedawczykami zaglosowaly za - KPINA !!!
  • ~Stop GMO
    (2012-11-27 17:45)
    Róbcie sobie jaja z Dody barany. Nie będzie wam do śmiechu kiedy dostaniecie raka od GMO i trzeba będzie wam jaja wyciąć w ramach radykalnej terapii. Co za prostaki i nieuki tu się wypowiadają !!!
  • ~Con
    (2012-11-27 02:29)
    To sa fakty, GMO niszczy zdrowie, a Doda niszczy smak dobrej muzyki.
  • ~XYZ
    (2014-07-03 10:11)
    Doda przeciwko GMO? Przecież ona sama jest genetycznie modyfikowana, wystarczy spojrzeć na jej cycki.
  • ~OLA
    (2013-02-25 15:39)
    KOMOBULÓ PODPISAŁ!