• ~Gusiek460
    (2012-11-30 07:22)
    Nawet komisarz Polk nie upilnował. A wszystko przez to, że "na kłopoty Bednarski" był pijany, a ojca Mateusza nie było, bo grał z Noculem w szachy.
  • ~bolek
    (2013-01-09 23:33)
    no to niech sobie okradaja na biednych tfu celebrytow nie trafilo
  • ~Wolny Obywatel
    (2012-11-24 12:42)
    A Ja jestem pracownikiem budowlanym,płatnikiem podatków,obywatelem pod rządami "Platformy (anty)Obywatelskiej",i cieszę się z tych nielicznych dni - kiedy nie jestem oszukiwany i okradany... są to przeważnie dni świąteczne i wolne od pracy ... oni też muszą odpoczywac!
  • ~wujaszek
    (2013-04-08 20:01)
    gwiazdy na niebie , a nie aktorow nazywac gwiazda / z pod ciemniej gwiazdy zgoda/ sex na oczach milonow ludzi. bijatyki ., morderstwa to sa gwiazdy? Wycieruchy dlatego kazdy tam sie pcha . latwy grosz bo za sex podwojnie,
  • ~Gastarbeiter
    (2012-11-30 18:21)
    Mojego nowego 200 D gdy przyjechalem z Reichu chcialy nawet dwa, tzw. gangi. i co ??
    I wujow 100 !
    NIKT go nie dostal !! :))
  • ~pytam bo mysle
    (2012-11-30 12:12)
    "Joanna Krupa padła ofiarą złodzieja na lotnisku. Ktoś ukradł walizkę gwiazdy, w której znajdowały się rzeczy wycenione na 25 tys. złotych, głównie kreacje od znanych projektantów. Na szczęście w bagażu nie było żadnych ważnych dokumentów."
    Nie kumam,przeciez ona nie jest agentka MI-6 albo CIA. Jakie to wazne dokumenty moglaby miec. Czy ich wtorne zrobienie kosztowaloby 25.000 PLN???
  • ~zielony poldek
    (2012-11-25 21:52)
    były wywiad kroi na zlecenie bo tylko taki może wszędzie wejść, prawda oczywista, że jest na usługach Antoniego nie św.-go
  • ~darkys
    (2012-11-25 17:56)
    Zarówno ton komentarzy, jak i sam fakt okradania celebrytów więcej mówi o społeczeństwie niż uczone analizy ...
  • ~JON
    (2012-11-25 15:37)
    proszę skończyć z tymi [gwiazdami],gwiazdy są tylko na firmamencie kosmocznym.a te to są tylko gołodupcami,gdzie mózgi wypełnione są tylko gnojem,brak kultury,nie mówiąc już o obyczaju
  • ~obserwator
    (2012-11-24 20:17)
    A po co pani Skrzynecka brala na porodowke laptopa, czyzby sprawdzala swoje notowania na pudelku!!!