• ~CO ?
    (2012-11-18 16:41)
    Jeżdżą wypasionymi furami, stroją się w luksusowe ciuchy, żywią się w drogich restauracjach, mieszkają w apartamentach, okazałych willach lub dworkach. Kradną ? Przecież nie mieszkają kątem u wykształconych, ale bezrobotnych dzieci, nie żywią się w tanich barach, nie chodzą w łachach z darów, nie przemieszczają się np. do lekarza ... tfu ... telewizji pieszo podparci kosturkami?
  • ~cynk
    (2012-11-18 18:56)
    jakie skladki placili na zus takie maja emerytury.Zarbiali miliony o placili grosze
  • ~ela
    (2012-11-18 16:34)
    Wychowałam troje dzieci i pracowałam całe źycie i mam 800 zł .Oni bawili się przez swoje źycie nie myśleli ostarości to teraz niech nie płaczą
  • ~cd
    (2012-11-18 18:54)
    Oni udawali że płacą składkę emerytalną, ZUS udaje,że płaci im emerytury...
  • ~krys
    (2012-11-18 17:40)
    Po co ten temat poruszamy.Zasady wypłaty emerytur nie są zależne od zawodu.POZA MUNDUROWYMI ,SĘDZIAMI itp. Ale generalnie ,staż pracy i okres opłacania składek. Płacili male składki,tak jak każda prywatna inicjatywa,praca za granicą na lewo.Niby mało mają ,ale --zgadzam się z wpisami --żyją na wysokim poziomie,więc skąd--może urząd skarbowy powinien sprawdzić --jak przy takich dochodach taki poziom życia?-Jeżeli dochody legalne to dlaczego ten beznadziejny tytuł artykułu.
  • ~spostrzegawczy
    (2012-11-18 14:08)
    Biedny ten Pan Jerzy P , ale Jego mieszkanie na ul. Narbutta mało co różni się od Muzeum Narodowego w Warszawie. Nie wolno robić zdjęć w domu i nic filmować, żeby "złodziei" nie kusić...
    Byłem, widziałem i wiem...
  • ~pchaja sie na ekran
    (2012-11-18 18:04)
    No, niech Tyszkiewicz vel Wajda nie narzeka i nie pokazuje swojej stetryczałej gęby, bo przykro patrzeć. Córeczka Karolinka miliarderką, mieszka w pałacu, jej tatus Wajda miliarder - a mamuska naraża mnie na swój widok?
    Niech spadaja klakierzy TUSka ! Z zblefowanym Nowickim na czele !
    A jak jeszcze ich zobacze w telewizji - koniec ! - nie płace abonamentu !
  • ~zdarty Cug
    (2012-11-18 18:08)
    Ten zdarty Cugowski niech wreszcie przestanie skrzypieć, bo uszy bolą !
    A i patrzeć przykro, na to jego mlaskanie krzywą gębą.. Kogo wy pokazujecie , nie wstyd Wam ?
  • ~ela
    (2012-11-18 16:31)
    A CO TO ZA GWIAZDA ? TA CZUBASZEK JAK JĄ SŁYSZĘ TO PRZEŁĄCZAM NA INNY PROGRAM
  • ~zygzak