• ~fakt
    (2012-11-14 12:32)
    PRZERABANA 'gwiazda'!
  • ~fotos
    (2012-11-26 18:21)
    na marginesie Nieprawda. zdjęcie 6 super !
  • ~ludwika
    (2013-01-08 10:54)
    zawiść ludzka nie ma granic, ci co tak krytykują czy potrafią tak pięknie zaśpiewać jak p .Edyta .jest piękną kobietą a że zdarzają się wpadki a czy Wy jesteście idealni
  • ~jerzorek
    (2013-01-06 01:32)
    Do autora - divy to są w operze a nie na estradzie.
  • ~AEB
    (2012-12-25 17:12)
    ktos wspomnial o mocherach;no i mial racje no bo kto widzial zeby mochery chodzily do opery albo ogladac panie na podium.one,oni upudrzone podernice do kosciola ,,?a jesli chodzi o nich to znam takiego co na sume nie zdaza;bo wychodzi z obory przed dwonasta caly maka z ziarena opszczony.zanim sie domyje a jakby tego bylo malo do merca 220 CDI WSIADA.A W RANCO KONIE POKAZUJA I PIJAKOW POD SKLEPEM.DAWNO TE CZASY MINELY.U NAS NA PODLASIU MOJ TATKO JUZ W 1976 ZAPOROZCZEM JEZDZIL.ROK WCZESNIEJ KUPIL URSUSA 350 I SPRZEDAL NASZEGO KONIKA KOCHANEGO.DZISIAJ TO MOZNA DLA PRZYJEMNOSCI WYPORZYCZYC POWOZ W MUZEUM/ZA POZWOLENIEM/ W CIECHANOWCU I PARKA DO SLUBU JECHAC.TERAZ TO ZADNEGO KONIA NAWET NA WSI ZE SWIECA SZUKAC;TRZEBA BY W JANOWIE PODLASKIM ALE KOGO NA TO STAC.MASZYNA TANSZA.A ONI NAM W JAKIMS"ranczo"KIEPSKA KOMEDIE POKAZUJA.NO I NA OPINI CHYBA ZA BARDZO IM NIE ZALEZY.NO BO PROSZE SOBIE WYOBRAZIC.CO PO OBEJRZENIU JEDNEGO TAKIEGO ODCINKA JAKIS MLODY POLAK Z ZA OCEANU CO W KRAJU NIE BYL BEDZIE SOBIE WYOBRARZAL.A JESLI SIE PZESTRASZY I PRZYJECHAC DO POLSKI NIE ZECHCE;MOWIA ZE POLSKA TO CYWILIZOWANY KRAJ.A Z U.S.A JAKIES NAOMI CAMBEL.W. HOUSTOUN OSTATNIO NAWET MADONA WIEKSZOSC GWIAZD ZE SCENY PRZYJEZDZA...A TU TAKA KICHA W TELEWIZJI.
  • ~jagodzianka
    (2012-12-21 11:06)
    @idolka
    Całkowita zgoda: jest piękną kobietą i ma wspaniały głos. Wpisy pokazują, jak zawistnym, chorym społeczeństwem jesteśmy. Straszny sen.
  • ~aeb
    (2012-12-09 10:49)
    a propo hymnu-jak jej kazali tak zaspiewala nie jej wina ze jakis konowal wpadl na tak wspanialy pomysl.ogladacie programy ktore wczesniej kazdy z wystepujacych otrzymuje scenariusz i musi sie go scisle trzymac zeby dalo sie to ogladac bo by byla w telewizji kila i mogila.nikt by nie kupil tej kaszany tak wiec ogladacie to co chcecie widziec wasze i nie tylko ukochane programy i seriale ktore trzeba przyznac sa na wysokim standardzie .holandia,niemcy belgia i francja sa daleko od szosy to nie ccn ani bbi
  • ~aeb
    (2012-12-09 10:24)
    teraz jest nowe pokolenie ktore wrescie moze wezmie sie do porzandnej roboty i niech zakasa rekawy;nic z nieba samo nie spada szczesciu trzba podac reke;wiekszosc opinni to zwykly szmelc edyto jestes wspaniala kobieta najsardeczniejsze zyczenia z okazji twoich czterdziestych i jeszcze nastepnych czterdziestych urodzin- pozdrawiam bea.
  • ~aeb
    (2012-12-09 10:08)
    moi drodzy parafianie?.krytykowac potraficie ale sami nie byliscie na jej szczycie.ona jest polka z krwi i kosci.nie jej wina ze jej ojciec byl tylko sperma;ona go sobie nie wybrala.ja jestem tez polka i rodzicow ani pohodzenia tez sobie nie wybieralam?w tym roku wraz z nia obchodze czterdzeste urodziny.polowe swego zycia spendzam juz po za krajem ktory zawsze bendzie mi bliski bo tu tez sie urodzilam.mialam jak wiekszosc swoj talent.-nie jeden.mam tez dziecko ktore potrzebuje swojej matki,daze do celu zeby chociaz jemu/inteligentnemu/udalo sie zrealizowac i osiagnac swoje marzenia;ci starzy emerici i wszystcy inni ktorym nic w zyciu dobrego sie nie przydazylo moga tylko zalowac;wiec pozostalo im tylko krytykowac;zreszta zyli za komuny i doili krowy albo robole chdzili do fabryk itp.nie chodzilo sie do szkolki trzeba bylo kopac dolki a ich baby nie mialy wyboru jak stac i czekac przy kuchni z garami na mezusia ktory :jak bylo dobrze po butelce:wracal do domu o ile nie przepil wyplaty.
  • ~JuKo
    (2012-12-04 16:26)
    No kto z normalnych i zdrowo myslacych ludzi, ubiera sie tak jak ONA na zdjeciu
    nr. 6??? Tak ubieraja sie tylko PANIENKI, ktore specjalne uslugi prezentuja.
    Kazdy moze robic co chce i sie takze ubierac albo rozbierac, ale niech ONA
    przestanie lamentowac jak to o niej pisza, mowia i jak ja traktuja. Co za
    show ONA robi, bo wie, ze juz do tej pierwszej ligi zawodowej nie nalezy.
    Trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc i cos nowego rozpoczac... Wstyd.