• ~hoy
    (2012-11-10 06:45)
    Brakuje tego qtasa Lisa.
  • ~SPRAWIEDLIWA
    (2012-11-10 22:21)
    ZAZDROŚNICY!!! WSZYSTKO WAM SIĘ NIE PODOBA!!!
    PROSTACY, FAŁSZYWCY, ZAZDROŚNICY. FE!!!
  • ~antyMonia
    (2013-01-24 19:50)
    Doda, Siwiec, Olejnik przez botox wyglądają koszmarnie. Zapuchnięte wargi im się nie domykają.
  • ~ja ja
    (2013-01-24 19:46)
    Menażeria celebrycka do uzupełmienia o Lisa, Lisową, Kużniara, ale też Palikota, Biedronia i Niesiołowskiego.
  • ~nasi celebryci.
    (2013-01-23 19:22)
    pierwsza glupia drugi cham trzecia stracila rozum dla ogazmu.
  • ~piotr
    (2012-12-06 07:11)
    przecież wystarczy nie oglądać tych osób ich programów ,to ich sami usuną,a tak to wyrabiacie tym osobą reklame.choć ich nie lubicie oglądacje,więc może to zazdrość,?Ci co występują w ich programach,chwytają sie ostatniej deski ,próbuja jeszcze zaistniec
  • ~Drzazga 101
    (2012-12-05 10:24)
    O Matko, w dzisiejszych czasach, kiedy uczone ludzieńki każdą trawkę i uśmiech próbują nam zaklasyfikować, nie może być tak, że pakuje się NIENAWIŚĆ do jednego wora, tylko powinna być jakaś gradacja przyczyn i powodów, dla których nie lubiemy kogóś i to bywa tak, jak w mom przypadku: nie lubię Cejrowskiego za jego demonstracyjną katolickość, ale lubię oglądać jego programy.
    Osobiście preferowałbym następujące KATEGORIE:

    1. Za wygląd - tu prym wiodą Grycanki.
    2. Za głupotę - Doda i Siwiec.
    3. Za nadinteligencję - Paprotka-Olejnik.
    4. Za nadinteligencję + chamstwo - Wojewódzki i Figurski.
    5. Nienawiść bezinteresowna - Muszka, chyba tylko, że się kojarzy z nader upierdliwym owadem domowym.
    I to by było na tyle w tym temacie.
    Hej !-
  • ~ZDEGUSTOWANA
    (2012-11-15 18:46)
    JEDNAKOWOIENATURALNA, MYSLI ZE JEST NAJMADRZEJSZA , CECHUJE JA SLUZALCZOSCWOBEC TYCH CO U ZLOBA,NIEPRZYJEMNA I ZLOSLIWA WOBEC TYCH KTORZY MAJA INNE ZDANIE, NIE NADAJE SIE NA DZIENNIKARKE. NIE MA POJECIA JAK ZYJE SPOLECZENSTWO..CWIERC INTELIGENCJA,BO PRAWDZIWA JEST NABYTA.A ONA NIE JEST NAWET DOBRZE WYCHOWANA,POWINNA WSZYSTKICH SWOICH TRAKTOWAC JEDNAKOWO, JEJ PROGRAMY TO MAGIEL,
  • ~mirage
    (2012-11-14 16:34)
    To oczywiste Jak ktos inteligencja lub wygladem odstaje od reszty to HOŁOTA z tego powodu go nienawidzi.
  • ~wsg
    (2012-11-13 21:23)