• ~Ja
    (2012-11-01 11:25)
    Jak kto głupi to kupuje i czyta ...
  • ~borsuk
    (2012-11-01 15:19)
    jak mozna wmieszac zdjecie rutowicz miedzy profesjonalistow? takie zeroooooooooo !!!
  • ~czytelnik
    (2012-11-02 09:36)
    Pisać każdy może, inną sprawą jest kto czyta te bzdury.
  • ~luk1407
    (2012-11-02 08:20)
    ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 13.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
  • ~stan
    (2012-11-02 08:14)
    Plejada zakompleksionych debili. To mają być jakieś autorytety dla młodych ?
    Świat kompletnie oszalał, a już zupełny debilizm prezentuje niejaka Rutowicz. Kto to jest ta kretynka z różowym koniem ? Nie aktorka, nie dziennikarka, nie pisarka nie piosenkarka, nie polityk, nie modelka, - więc kto to jest i skąd się wzięła ta idiotka o rozumku Kubusia Puchatka ( nie obrażając misia ). Nie wiem. Żenada kompletna.
  • ~Karol
    (2012-11-02 07:01)
    W starożytnej Grecji ceniono rozum. Teraz ładny wygląd i gładką mowę. A u kobiet cyce i dupę. Bardzo to przykre, ale prawdziwe. Do tego rządzą nami debile. Zachód już upadł.
  • ~Goscioo
    (2012-11-01 12:55)
    A Michnik powiedział, że w Polce nie ma żydów.
  • ~JolaO
    (2012-11-02 07:58)
    "Jak zostać najbardziej znanym koniem w kraju" - porady eksperta
  • ~Babcia Renia
    (2012-11-01 20:58)
    Pisać każdy może ..., a czytać już nie każdy musi.
  • ~Teresa
    (2012-11-02 05:11)
    Do mądrych ludzi to im bardzo daleko,ale media mogą i zrobią wszystko .