• ~SZAKAL
    (2012-10-28 09:25)
    Jak się bezstresowo zarabia na d...ie pieniądze, to się je lekceważaco wydaje. Matka wychowująca dzieci w rodzinie np. 4 osobowej, w której OJCIEC, mimo starań, nie może znależć pracy nie uwłaczającej godności człowieka(za taką uważam chodzenie po śmietnikach), wiedziałeby co z nimi zrobić. A tak w ogóle. KTO USTALIŁ TAKIE CHORENDALENE STAWKI ARTYSTOM ZA POKAZYWANIE D ...PY ??
  • ~ana
    (2012-10-28 09:03)
    bez komentarza
  • ~klient
    (2012-10-27 20:36)
    To te lodziary ...to tez gwiazdy??? na nas na rynku Staska Jankowska sprzedaje codziennie 3 tony kartofli i zadna gwiazda nie jest.Dlaczego nie???
  • ~kokora
    (2012-10-27 21:03)
    Ludzie, ludzie ! świat chyba na głowę upadł!!!
    To kierowniczka cukierni jest gwiazdą?
    Na naszym osiedlu jest co najmniej kilka takich, może i lepszych...a nikt ich w mediach nie pokazuje.Pani z warzywniaka też jest śliczna w dodatku biegle mówi po angielsku, sama słyszałam.
    I ta z ustami jak ponton to też gwiazda?
  • ~dsa
    (2012-10-28 16:41)
    a kto to wogóle jest? nie znam tych łachów
  • ~Adrian
    (2012-10-27 22:10)
    Polska, Polacy to straszny grajdoł
  • ~f
    (2012-10-28 16:51)
    To Wojewódzki ma prawo jazdy ? Ciekawe kto mu je wystawił ? POwiatowy to przecież idiota.
  • ~rwe
    (2012-10-27 22:58)
    niech ona coś zrobi z zębami, są przecież rozmaite środki ...
  • ~BEZDOMNY
    (2012-10-28 05:35)
    TRZEBA MYSLEC NA PRZYSZLOSC, A ONI MYSLA NA TERAZ. ROZPIER...
    MAJATEK, A JAK WYLECA Z GRY , TO POJDA NA KURONIOWKE- PRZEPRASZAM ON JUZ NIE ZYJE- ZAPRASZAMY POD MOST
  • ~VIPER
    (2012-10-28 07:27)
    Nasza piękna NATALIA SIWIEC ma o wiele piękniejsze oczy od Kim Kardashian
    a figura Natali powala wszystkie znane gwiazdy w show biznesie !!! Patrząc na
    zdjęcia pozostałych ...mam wrażenie że autor zdjęć zestawiając je w takiej
    kolejności zadrwił sobie z opini społecznej ???