• ~reni
    (2012-10-22 01:49)
    jeny jaki wygląd ... obciach
  • ~kjm
    (2012-10-22 14:26)
    A ta na ósmym zdjęciu to Cruella Demon? Nie znam osoby.
  • ~Bolek z fabryki rolek
    (2012-12-08 14:38)
    Ta z ósmego zdjęcia zabrała chyba czapeczkę czy tam opaskę temu ze zdjęcia drugiego, bo jego nawet nawet określić nie można nazwą pewnego organu męskiego;)
  • ~xxx
    (2012-12-08 14:30)
    Piękny jest ten nasz rodzimy, znad Wisły Klopton, Zbigniew Klopton, który byłby Erykiem gdyby nie piraci:)
  • ~Jarząbek
    (2012-12-08 14:29)
    To ten absolwent szkół podstawowych z czwartego zdjęcia jednak żyje?! A mówią że internauci są bez sumienia, a tu patrz, posłuchali prośby tego z pończochą na głowie, i jeszcze jednego, takiego ze wsi co teraz w TVN robi za "redachtora" Kuźniak, Kuśka czy Kuźniar, jakoś tak go zwą.
  • ~baba
    (2012-12-10 12:00)
    Skąd ona ten farbowany złoty hełm wytrzasnęła?
  • ~janusz przygłup-kot
    (2012-11-12 15:39)
    Ci dwaj w okularach to niezłe olamusy i POsikańce . POwiatowy podobno przechodzi do gminy.
  • ~basista wiejski
    (2012-11-02 10:14)
    Panie muzyku Hołdys-Proszę zrobic MATUT Ę -chociaz) mioże Pan razem z i"WAŁESĄ -NABIERZE PAN SZACUNKU i POkory i refleksji- PRZED KAŻDĄ WYPOWIEDZIĄ.WIEDZA TO NIE JEST NIC ZŁEGO -POMAGA W ZROZUMIENU I WOLNOSCI MYSLI.
  • ~mamoniowa303
    (2012-10-22 09:04)
    A kto by się przejmował opiniami jakichś miernot, które sa jedynie znane w polskim grajdołku. Ktoś za zachodnią granica o nich słyszał ? Jakie są ich dokonania ? Chyba największym osiągnięciem jest prostytuowanie się z POlityką.
    To żałosne postaci. Ale niestety póki społeczeństwo nie zmądrzeje i nadal będzie nabijać im kabzy oglądając programy lub słuchajac audycji z ich udziałem.
  • ~wawa
    (2012-10-21 17:16)
    co to ten hołdys?