• ~Josef
    (2012-10-19 13:55)
    Dlaczego nie płaci podatków?
  • ~Mateusz
    (2012-10-22 10:34)
    To jej świat i jej narodu, mogą nas mordować ekonomicznie sami opływając w luksusach ale życie na tej ziemi przemija a tam po drugiej stronie oni będą nam służyć bo kto był ostatni będzie pierwszym.
  • ~kamila
    (2012-10-30 09:43)
    obrzydliwa jak można z takimi kudłami kręcić się w kuchni, czy tego nikt nie zauważa.ći którzy tego nie widzą życzę smacznego
  • ~Jeż
    (2012-10-26 12:47)
    Program kuchenne rewolucje nijaki prowadząca p Gessler zachowuje się jak w knajpie dla drobnych pijaczków Wrzeszczy i sypie,sypie,sypie w nieskończoność do gara przyprawy .Program do kasacji
  • ~Ewa P.
    (2012-10-26 12:22)
    Pani G. musi się dobrze wywdzięczać jakiemuś urzędnikowi ratusza, bo nie ma dziś ulicy w Warszawie, gdzie nie byłoby jej restauracji.
    Ciekawe, czy zaczęła płacić podatki, bo zarówno ona, jak i jej brat latami nie płacili.
    Te jej knajpy są koszmarnie zaaranżowane, a podają tam dania, które zostały wymyślone w malignie.
    Ostrzegam - nie chodzić, nie nabijać jej kabzy, omijać dużym łukiem.
    A nieszczęsni restauratorzy, których ona wykończyła, powinni się z nią rozprawić starą sprawdzoną metodą - sto batów na rynku i w dyby.
  • ~makao
    (2012-10-25 02:10)
    chcialem zjesc w jdnej restaracji ktora byla przedstawiona w kuchennych rewolucjach i ********** juz nie istnieje tak pomogla jej geslerowa
  • ~Wiesław - Marynarz
    (2012-10-27 21:06)
    Brytyjska Restauracja pani M. Gessler: bardzo brudno,bardzo drogo i raczej nic specjalnego gdy chodzi o smakowitość!!..Brytyjczycy oceniają ją bardzo negatywnie a nam Polakom przynosi wstyd.i znowu telewizje z zrobiły z cwaniaka gwiazdę ... podobnie jak z pewnym tzw. detektywem ! Wstyd mi za tą panią.
  • ~gaja
    (2012-10-22 16:55)
    Pani Magdo TWOJE 5 MINUT- WYKORZYSTAJ, ALE PRZYNAJMNIEJ obetnij te kudły bo się rz-ć chce.
  • ~roma
    (2012-10-27 13:08)
    co na jej ropełechowane włosy w kuchni San Epid.
  • ~Yaro
    (2012-11-01 19:11)
    Ja byłem w jej knajpie w Zelazowej Woli . Ceny wysokie jedzenie nie specjalne 1i ostatni raz.