• ~gosc
    (2012-11-13 22:54)
    Jestem internautą i mam to w dupie.
  • ~lola
    (2012-10-22 19:38)
    Daleko ci serdeńko do Ani.Patrz jak ona wygląda po urodzeniu dziecka, wracaj do ameryki chociaż wydaje mi się, że tam już cię nie chcą. My też mamy cię dosyć pa pa
  • ~Alinka
    (2012-10-18 11:29)
    Mucha zepsuła mi serial ,,M jak miłość" . Fabułę specjalnie nagle zmieniono , bo Mucha raczyła wrócić z urlopu. Tak się kpi z widza TVP
    A przecież dla Muchy wyrzucono aktorkę z dyplomem.
  • ~polka
    (2012-11-04 13:28)
    Wychowalam moje dzieci w innym kraju ,jest bardzo trudno uczyc jezyka jeszcze gdy z mezem mowi sie w domu w innym jezyku,Jednak dzieci umieja i rozumia jezyk polski.Mowia smiesznie bo to chlopcy i nie odmieniaja ,mowia ,mialam,czy wiadzialam,ale nikt z nich sie nie smieje.Ja uwazam ze maja piekny akcent chociaz nie typowy polski i uwazam ze rozmawiaja slodko.Chociaz nie sa urodzeni w Polsce wychowuje ich w duchu polskim,w polskiej kulturze i tradycjach i to sie liczy .Niech wszyscy w Polsce probuja tez innego jezyka perfekt sie nauczyc,to zobacza jak to trudno.
  • ~gosc
    (2012-10-20 19:01)
    A moze nieskam wywoluje paradowanie z obwislym biustem po ciazy? w koncu jak 'matka dziecka' tak moze? No coz, aktorka, call girl.. to jedno i to samo ..tak?
  • ~lalka
    (2012-10-20 20:15)
    Fajnie, ze mozna sobie po kims dzisiaj pojezdzic
  • ~PAW
    (2012-10-27 09:27)
    HISTORIA ORYGINALNA NAZWISKO TO SAMO -PYTANIE- CO JESZ-ODPOWIEDZ ORDYNARNA **************** TAK MYŚLAŁEM.
  • ~zgorszona
    (2012-10-27 18:31)
    Krupa naucz się mówić i pisać po polsku,aby wyrażać swoje opinie dla polaków o polakach
  • ~gosc
    (2012-11-04 13:20)
    To jest bardzo wielka sztuka nauczyc sie polskiego bedac gdzie indzie urodzonym .Uwazam ,ze pieknie mowia dzieci polacy z zagranicy lamiac troszeczke jezyk.Niech wszyscy Polacy najpierw naucza sie dobrze miedzynarodowego jezykla angielskiego .
  • ~perun
    (2012-12-11 11:33)
    Na czym jak na czym ale na cyckach to ona się zna.
    Zwłaszcza po tylu sfilmowanych zbliżeniach z męskimi :-)))