• ~Poszkodowany
    (2012-09-24 17:35)
    Jestem takim łańcuchem przywiązany do ZUSu ,nie dostaję jeść ani pić i co z tym zrobić
  • ~Łowca lewackiego sku r yws yństwa
    (2012-10-18 20:40)
    Ależ debile.
    Brak słów
  • ~Konrad
    (2014-08-27 03:47)
    DLACZEGO komentarz zostal usuniety???Czy jakiemus KRETYNOWI nie podobala sie prawda??? Osobista opinia i krytyka ???
  • ~Konrad
    (2014-08-27 03:41)
    RODACY!!! Ile w Was nienawisci,dla innych ,dla niewinnych zwierzat,ktore nic Wam zlego nie zrobily.Podlosci,krytyki dla innych-ich odmiennosci stylu zycia,Polska to jednak zascianek pod wieloma wzgledami!!!Wyjechalismy z niej w 1979 roku do Japonii na 13 lat,potem Poludniowa Korea,Kanada,USA,Australia i inne miejsca...Zona zna siedem jezykow obcych i zawsze potrafila znalezc wiele wspolnego z innymi .Mowila z duma ,ze jest z Polski.Ma przyjaciol z calego swiata,
  • ~Vika
    (2013-02-18 07:35)
    Przerażające co wypisują ci t.z się gorący katolicy . Ten język nienawiści do osób inaczej myślących . Ludzie zastanówcie się nad swoim postępowaniem , nie wiecie co to jest zwierzątko bo nie macie sumienia.
  • ~tytus
    (2012-12-18 11:42)
    zgadzam się z wami --to jest totalne *****
  • ~maćko
    (2012-11-23 11:27)
    to właśnie przykład zakompleksienia i skundlenia naszych pożal się Boże ,,elyt'', Ci sami co popierając aborcje, ćpanie, pakowanie peniora w odbyt kolegi, są tacy czuli na krzywdę ,,źwieziątek''
  • ~Łowca degenratów.
    (2012-11-11 11:53)
    DEGENERACI.
    To jedyny komentarz cisnący sie na usta.
    DEGENERACJI.
  • ~Rozsądny
    (2012-10-19 07:58)
    Przyjedzcie do mnie z miłą chęcią uwolnię miśka z łańcucha .A nawet pozwolę że by sami go uwolnili. Zresztą to może ci nie zadowoleni osobiście zaczeli by uwalniać nieszczęsiliwe zwierzaki. To prędzej by dotarło czemu tak jest anie inaczej.
  • ~loki
    (2012-10-07 11:24)
    Ta pseudo - gwiezdna para łancuchowa szkodzi telewizji.