• ~Dan
    (2012-10-23 10:48)
    Debile, a ch... wam do tego czy ktoś pali czy nie ...ale polaczki plują jadem na lewo i prawo...no chyba z zazdrości ,bo jak to palą marychę i jeszcze żyją i do tego jakieś tam kariery ... oczywiście wiedza Kowalskiego zerowa, a najwięcej gębe piłuje...
  • ~Kielczanin
    (2012-09-24 23:45)
    Niech zniszczone mózgi tych ludzi będą przestrogą dla potencjalnych naśladowców.
  • ~Kermit
    (2013-05-06 14:05)
    Jasne chodzmy wszycy jak jeden maz do MONOPOLOWEGO wykupmy ich caly zapas WODY (o z kreska) i chlejmy ile wlezie przeciez nic sie nie stanie, widzial ktos kogos agresywnego albo otumanionego po alkoholu? Bo ja nie. Jakies wypadki po pijanemu? tez nic mi o tym nie wiadomo... Za to marihuaninie ! ile ludzi rocznie umiera ! a ile ma raka ! ze nie wspomne o rozbitych rodzinach, przez po jednej dozylnej dawce czlowiek est istnym szatanem ! --- Ludzie gdzie wy ***** macie rozum? Sie pozniej dziwicie ze nasz kraj reprezentuja idioci waszego pokroju... Ktos tam napisal ze raka ma bo palil od 15 roku zycia, otorz nowotwor jest choroba GENETYCZNA a nie NABYTA, nie jest w zadnym stopniu zarazliwa (pewnie tak niektorzy uwarzaja) RAK to nie AIDS. Jestem ciekaw ile osob wypowiadaacych sie jak Zychu, km czy Kielczanin z okazji majowki urzadzilo sobie popijawy nad woda. Zdecydowanie zgadzam sie z Dan, LeSnlaCzUn. Ludzie poczytacie troche na temat tego o czym sie wypowiadacie, sprobojcie, zapytajcie znajomych zamiast pierd**** wlasne fanaberie... Polaczki Bajkopisarze...
  • ~WIĘC ZANIM JAKAŚ q
    (2012-12-06 11:01)
    zaczynałem od trawki mając 15 lat ... potem stopniowo wchodziłem w inne modne ***** ... teraz chciałbym jeszcze żyć ale zostało mi tylko kilkanaście miesięcy życia... mam raka trzustki ... WIĘC ZANIM JAKAŚ qR-WA POWIE ŻE TO DOBRE niech liczy sie z tym że w ten sposób zabija polską młodzież ... chcesz palić to twoj wybór ... pal dla siebie ... ale nie reklamuj tego ***** w radiu i telewizji ... lekarz powiedział mi że prawdopodobną przyczyną uszkodzenia mojej trzustki jest wzięta kiedyś na dyskotece duża dawka speeda ale może to być też od dużej ilości trawki ... mam 34 lata i za rok będę leżał w ziemiii ... i tego samego życzę również tym którzy to ***** reklamują ...
  • ~antywarszawjok
    (2014-01-22 09:32)
    Co to znaczy "przy krakowskich Plantach"??? Czyli gdzie Ostaszewska jarała, pod Bagatelą czy pod Krzyżem Katyńskim? NA PLANTACH i basta!
  • ~Żychu
    (2012-09-23 17:04)
    Powinni ususzyć końskie ***** i zapalić
  • ~km
    (2012-09-25 11:55)
    Marihuana jest szkodliwa. Pozbawi Cię woli do działania. Uważaj człowieku i nie zaczynaj.
  • ~Ja nie mam na imię Maria
    (2012-10-30 15:50)
    Marihuana a papieros dwie różne rzeczy, a ktoś w Komencie chyba myli te sprawy. A co gadania co niektórych ze takie gwiazdy teraz mamy to co w tym gronie robi Krawczyk?
  • ~Jan
    (2014-01-17 04:27)
    Gwiazdy, czy " biale karly " ? JB.
  • ~obiektywna
    (2012-11-18 16:28)
    pani Maju czy nie nadszedł czas na małą przeróbkę ?