• ~maleretowana żona
    (2012-10-09 11:09)
    Panowie po jaką cholerę się żenicie macie dzieci a potem je dręczycie bijecie znęcacie się fizycznie i psychicznie.Lepiej siedźcie w domu ze swoimi mamusiami i to im dajcie czadu za to że was takimi potworami wychowały że za młodu was w dupę nie biły.pozdrowienia dla wszystkich ********** DAMSKICH BOKSERÓW.Jeśli któryś ma problem to polecam wizytę u psychiatry.
  • ~Współczująca
    (2012-09-15 15:53)
    Trzeba dużej odwagi ażeby publicznie wyjawiać najbardziej skrywane sekrety, które zaburzają psychikę. Jest to też rodzaj samoterapii. Czy skuteczny?. Czas pokaże. Ale, miłe Panie zawsze trzeba pamiętać, że nikt i nic , za żadną cenę (czy to dobrobytu, czy wyższego statusu społecznego czy kariery zaodowej) nie może wam odbierać prawa do godnego życia , Szacunek do samej siebie jest najważniejszy i tego szacunku trzeba wymagać także od innych wobec siebie.
  • ~dzidka
    (2012-10-27 07:25)
    nikt nie zrozumie kobiety dlaczego pozwala się poniżać niszczyć przez kolejne lata ja sama nie potrafię tego zrozumieć odeszłam od męża 5 lat temu mam 54 lata blizny w duszy które czas nie zagoi dzieci które niosą piętno pani katarzyno proszę walczyć nikt nie ma prawa maltretować fizycznie ipsychicznie człowieka
  • ~EWA KOBY
    (2012-10-13 15:45)
    BYC ODPOWWIEDZALNYM W NIEODPOWIEDZALNYM SWIECIE JESTES TYLKO GOSCIEM WSZYSTKO PWINNO BYC CUDOWNE I TAK JEST NIEODPOWIEDZALNYCH LAWIRANTOW ALA POLITYKOW ZDYKTOWANYCH
  • ~Marek
    (2012-11-26 16:04)
    Kora mniej używek,bo Jeszce sobie coś przypomni czy nie był to ojciec?
  • ~EWA KOBY
    (2012-10-08 23:39)
    TO BRAK ANDRENALINY U FACETOW KTORYM SIE WYDAJE ZE JA MAJA I SIE WYZYWAJA NA KOBIETACH I SWOICH DZIECIACH ALA BYCZKI FERDYNANDO MESKO -MIESKO ARMATURY WOJNY PARU OKRADA CALY SWIAT A ON NISZCZY SWOICH NAJBLIZSZYCH BO JEST NIESPELNIONY A INNYM FACETOWO PODAJE REKE ALA WYBRANYM POLITYCKOWCOM CZY KLEROWCOM BANKOWCOM UBEZPIECZENIOWCOM ITD ITP KTORZY ZA SWOJE BLEDY NIE SA PODDAWANI ODPOWIEDZIALNOSCI I DLATEGO SA NIE ODPOWIEDZIALNI BO REPREZENTUJA 6 PANOW
  • ~Jadwiga
    (2012-11-13 20:38)
    Maria czubaszek nie mogła zszokować opinii publicznej swoim wyznaniem o dokonanej aborcji. W czasach jej młodości takie zabiegi były stosowane dosyć często.Popytajcie starszego pokolenia ,to wam o tym powie. Z tego żyli lekarze g

    inekolodzy.Było za to mniej niechcianych,bitych i uśmiercanych noworodków.
  • ~Szelka
    (2012-11-17 13:38)
    Smoktunowicz były członek PO - partii miłości , katującej słabszych
  • ~Viola
    (2012-10-11 18:57)
    Jest mi tak przykro kiedys pisalam ze krytycy docenili talent dopiero jak pani Kasia zbrzydla i stracila slodkosc na twarzy,teraz wiem ze to nie Ameryka Ja zniszczyla tylko wypasiony mazulek.Szkoda urody To byla tak bosko piekna kobieta zycze po rozwodzie zeby nie szla na kompromisy dzieci niech on sobie spotyka ale bez niej .Wazne zeby go nie spotykala dojdzie do siebie i wypieknieje nam znow.Zasluguje na dobre zycie a ona tak cierpiala jestem w szoku TAKA KOBIETA ! Powodzenia pani Kasiu!
  • ~zniesmaczona
    (2012-10-03 07:02)
    Oto mamy "kobiety z klasa"! Jestem starej daty - kto to wlasciwie jest "celebryta"?