• ~Tofik
    (2012-07-09 10:48)
    Jennifer Aniston żadna operacja plastyczna nie pomoże. Była brzydka, jest brzydka, będzie brzydka. Nie rozumiem peanów nad jej urodą, bo po prostu jej nie ma.
  • ~lili
    (2012-07-10 01:12)
    jak ktos zaczyna pisac o operacjach to niech przynajmniej napisze o konkretach , niby co sobie zoperowaly te laski bo w wiekszosci przypadkow pismak nie ma pojecia co i pisze banialuki aby pisac !
  • ~Zaza
    (2012-07-12 14:59)
    a ja bym chciała tylko jednego w życiu, 10% rocznego dochodu najbiedniejszej z nich. To by było jakieś 2,3-2,5 mln USD. Co do nich to dla mnie mogą sobie zrobić d... w poprzek, ale wtedy chyba nie będą mogły zjeżdźać na poręczy. To lepiej nie:)
  • ~Uparta
    (2016-07-17 00:12)
    Najśmieszniejsze są retrospekcje, zdjecia rzekomo z "przed operacji " sa z czasów kiedy te kobiety były bardzo młode, "po operacji" pokazują zdjecia w różnicy 10-15 lat! Kto by się w tym czasie nie zmienil?! Rysy się wyostrzają z wiekiem, policzki się uwydatniają, buzia wyglada inaczej, oczywiście nie wszystkie przykłady sa takie, ale nie piszcie bzdur, szkoda czasu!
  • ~kkk
    (2012-07-09 19:54)
    Wystarczy spojrzeć na dzieci Angeliny Jolie i każdy stwierdzi,że żadnych operacji nie przeprowadzała!!!
  • ~kololovanka
    (2012-08-30 12:43)
    no i super, widać że babki z klasą, znają umiar w modyfikacji własnego ciała i na dobre im to wyszło :) no i brawa dla chirurgów, że nie spartaczyli roboty. sama siedzę w tym temacie, bo chcę sobie nosek skorygować, najpewniej u doktora Osucha, to nasz polski guru chirurg plastyk :)
  • ~gość
    (2013-05-20 11:40)
    popieram, Jenifer Aniston jest ohydna i nie mogę na nią patrzeć
  • ~gerry5
    (2012-07-08 17:36)
    zenada
    operacji mozgu nie zrobily?
    puste sprzedajne lale
  • ~babia
    (2012-07-11 14:20)
    NIE CHCIALBYM WIDZIEC TYCH BAB, gdy rano leza w lozku (moze porzygane), nieumyte, cuchnace. Wtedy mialbym caly dzie do kitu. Lepiej nie patrzec.
    Kazda babe mozna wyszminkowac i bedzie lepiej wygladac jak te tutaj.
  • ~A JEDNAK
    (2012-07-08 17:31)
    Angelina Jolie wyglądała dużo ładniej przed operacją niż po.