• ~Świety_z_Vado_Vini_Vici
    (2012-07-02 17:43)
    Niejaki Donald T. (z Sopotu) leży pijany w denata pod kanapą...
  • ~mezczyzna
    (2012-07-03 22:20)
    pobzyka ..i kolejna..to nasza polska stojaca nielad moralny..burdel, rozwiazlosc,palikociarnia sie rozwija.brak slów,takie g...no
    pokazywac ,hanba ,wstyd...
  • ~Awatar
    (2012-07-10 05:51)
    Wszystko na sprzedaż!. Wisniewski - ja jeszcze go po części rozumiem. Jest uzależniony od ceremonii ożenku, jak inni celebryci od marinhuany, ale p jego wybranka?. To dla mnie kuriozum!. Albo kobiete nie czyta gazet i nie ogląda telewizji, albo tenże pan ma takie walory, powiedzmy że intelektualne, że po pierwszym kontakcie życia poza nim nie widzi. Tak może być. O.k. Ale tatuś tej pani występujący w roli swata, stręczyciela czy temu podobnej?. Nie wiem jak to określić, bo to się wymyka normalnej kwalifikacji. Pomta, celebra, pokaz i wszystko pewnie na kredyt. A do tego z pokropkiem ewangelicko-augsburgskim. Sprzedajność kościołów różnych wyznań kcheścijańskich jest zadziwiająca. Pokropią i pobłogosławią każde k...wo, byle za godziwą opatą. Jak to mówi ludowe porzekałdo? "Za pieniądze ksiądz się modli, za pieniądze lud się podli" I mamy to jak na dłoni. Nie śpiewa, a jak coś powie to pożal się Boże, łeb czerwony i pusty!
  • ~zofia
    (2012-07-12 18:04)
    to jest chore jaka panna mloda ,jaki welon .kobieta z zdzieckiem w bieli i wianuszek na glowie .
    , opanujcie sie ale glupota nie zna granic.
  • ~zofia
    (2012-07-12 18:00)
    to jest chore jaka panna mloda ,jaki welon .kobieta z zdieckiem w bieli i wianuszek na glowie .
    , opanujcie sie ale glupota nie zna granic
  • ~tappicer
    (2012-07-11 08:57)
    tacy własnie wybitni znawcy i promotorzy kultury jak p.Terientew kreują na tzw.
    gwiazdy takie żenujące indywidua jak W.To tylko w Polsce możliwe żeby kompletnie
    niestrojące ,charczące dupki zostawały super gwiazdami a niektórzy jak głuchy
    Czesław nawet jurorami.Chwała wam wybitni dziennikarze kreatorzy!!!
  • ~ALDONA
    (2012-07-10 21:38)
    Dla Michała Wiśniewskiego był to już czwarty ślub - TO WIDAĆ :(
    Rozumiem, że Michał szuka ciągle swojego szczęścia a wybór każdorazowo wyjątkowego miejsca zaślubin, oprawa - jednym słowem WYJĄTKOWOŚĆ SYTUACJI moim zdanie to KRZYK - tylko dlaczego?
    Chyba każdy z nas chciałby pozostać cząstką historii - małym wpisem w Internecie.
  • ~marek
    (2012-07-10 19:04)
    Pani Nino Terentiew,pamietam Pania jako inteligentna prowadzaca program XYZ!To zalosne,ze uczestniczyla Pani w tym "slobie"!I to tylko dlatego, ze zaprosil Pania na wigilie.
  • ~marek
    (2012-07-10 18:00)
    Hanba i jeszcze raz hanba!Panie Tajner!Slob Pana corki z tym debilnym czerwonym?Trudno to zrozumiec!
  • ~tedi
    (2012-07-10 14:59)
    i za kazda raza koscielny slub paranoja wszystko za kase da sie zalatwic a panowie w sukienkach zacieraja lapiska do kasy on jest naprawde chory psychicznie