• ~tv
    (2012-06-16 09:01)
    doda i ta kazadi powinne jeszcze dopłacić za ich oglądanie i zdjęcia. Dna,dna ,
  • ~tomas321@gazeta.pl
    (2012-06-14 14:43)
    ja bym jej nie dał 5 zł fuj co za poczwara bebe bebe , kurcze blade co to jest za poczwara jezu maria ja bym do domu nie wpuścił
  • ~koneser
    (2012-08-17 14:17)
    Kim i czym by była "rosatka" gdyby nie była córą Rosatiego a np. Kowalskiego?
    To samo dotyczy "przeuroczej" Buzkini!. Postawiliśmy jej fotę pod czereśnią i ze szpakami nie było problemu!
  • ~smiechu_warte
    (2012-07-08 18:46)
    Tania jest (Kazadi).
  • ~anti_gwiazdor
    (2012-07-08 18:45)
    Tego plastykowego cycka (dode) to chyba tylko do reklamy mleka modyfikowanego mozna zatrudnic.

    Ovita Nutricia, co na to Wasz marketing ?
  • ~wielbiciel_gwiazd
    (2012-07-08 18:42)
    Tego sztucznego cycka ? Chyba do reklamy mlekamodyfikowanego mozna zatrudnic. Tylko 15 tys zl.

    Ovita Nitricia co na to Wasz markting ?
  • ~Tuskolandia
    (2012-06-15 22:05)
    Dla zwykłego podatnika kryzys i ściskanie pasa. Dla zadowolonych z POlski pełne koryto.
  • ~Tofik
    (2012-06-14 19:24)
    Kiedyś pewien aktorzyna zawitał do pubu. Zaczął burdę z barmanem, wykrzykując "Pan nie wie kim ja jestem - aktorem". Na to barman - "Raczej aktorzyną, aktorem to jest De Niro". Jego nazwiska nie wymienię, żeby mu więcej nie dokopać. To samo z gwiazdozbiorem ze szmatławców - chyba z POdziemnej galaktyki.
  • ~co to takiego gwiazda?
    (2012-06-14 15:09)
    Czy wam dziennikarze w głowach się pomieszało?

    O ile wiem, to gwiazdy są centrami układów planetarnych, elementami galaktyk i bliżej nie określonym zbiorem tworzącym kosmos.

    A dla was każda spopularyzowana laleczka, każdy dopuszczony do głosu, politycznie poprawny lizus, albo skandalista są gwiazdami.

    Może, od czasu do czasu, warto późną porą unieść głowę w górę i przyjrzeć się prawdziwej gwieździe..
  • ~sokular
    (2012-06-14 15:00)
    Talenty WSZELKIE to rzadkość i powinny być wysoko wynagradzane i nagradzane ale talenty prawdziwe ...