• ~monika
    (2012-06-06 07:21)
    uklad trzyma sie mocno.na uklady nie ma rady
  • ~janek
    (2012-06-06 10:23)
    tak.
    Poza tym jedno z dzieci znanego polityka pojechało za granicę na stypendium i chwaliło się, ze ... dostało stypendium socjalne.
  • ~Genitaliusz
    (2012-06-06 09:55)
    Układ który będzie trwał jeszcze bardzo długo.
    Dlaczego ucichła sprawa Antoniego Królikowskiego który jest podejrzany o użycie siły wobec policjantów.
    Jego koleszka był niedawno na jakimś spotkaniu u Gajowego.
    TO jest właśnie układ politycy-jedynie słuszne media-aktory miejmy nadzieję, że częścią tego układu nie są przestępcy.
  • ~kontakton
    (2012-06-06 09:59)
    To są standardy...w PO SLD...pozostali na bezrobocie...
  • ~Nepotyzm królem i królową
    (2012-06-06 10:13)
    Polski! ...Ludzie nie rozśmieszajcie mnie...ale to wszyscy...począwszy od kierowniczki urzędu, która zatrudnia własną córkę...skończywszy na VIP-ach...na wyższych uczelniach ...całe rodziny wielopokoleniowe zasuwają ..we wspólnym naukowym trudzie...babcia tka , dziadek tka i praczka łkając też tam tka...
  • ~kontakton
    (2012-06-06 10:23)
    Tam gdzie są komuchy tak jest syf...
  • ~Ronin_PL
    (2012-06-06 10:29)
    Nie byłoby w tym nic zdrożnego gdyby ich znani rodzice, szczególnie ci politycznie "umoczeni" dbali o przyszłość pozostałych młodych Polaków. Jednak ostatnie (nie)dokonania wołają o "pomstę do nieba". Nie dość, że brak pracy, to ta która jest pozwala co najwyżej na wegetację. A propos Rosati to jeden z większych cynicznych i bardzo wyalienowanych z rzeczywistości przedstawicieli "przemalowanych" lewicowców-karierowiczów, którzy dorwali się do gara i natychmiast wskoczyli w szatki "elyty". Tacy są najgorsi bo zakłamani i bardzo skłonni do lizusostwa.
  • ~kontakton
    (2012-06-06 10:30)
    Niech rodzice załatwiają pracę dzieciom ...ale niech zmieną swoją prace z państwowej na prywatną...i oto w tym chodzi...
  • ~POkurcz
    (2012-06-06 11:17)
    a w wypadku Rostaich to chyba nie praca ale rodzaj stręczycielstwa ? Przecież to dziewczę od lat wpychane jest do łózka starym, wpływowym z szołbiznesa, Takie odnoszę wrażenie jak czytam te wszystkie njusy ze "świata" z nazwiskiem Rosati.
  • ~idiot
    (2012-06-06 11:43)
    i to je PO-lska własnie,roznych Mirow,Grzesiow ,Donaldow i innej czerwono=rozowej swołoczy.Mieli sie dobrze ,teraz jeszcze lepjej..
    a wszystko przez PIS ??1? no nie...