• ~Jaś
    (2012-05-07 17:17)
    Amant z farbowaną głową.
  • ~żenada
    (2012-06-30 07:55)
    Szczególnie dzieciom jest miło, jak widzą tatusia obściskującego się z inną panią.
    O byłych współmażonkach już nie wspomnę.Jak się rozwaliło jedną rodzinę i założyło inny zawiązek, to wypada mieć trochę dyskrecji i nie afiszować się - z szacunku dla tych, których się opuściło.
    Inaczej jest się pajacem w stylu Kazia Marcinkiewicza.
  • ~monika
    (2013-09-12 01:20)
    nie wie kobieta tak naprawde czego chce?, jest bardzo zagubiona. non zdezorientowny. wyrafinowana! ona tak nap. nie wie czego tak nap. chce? ile jeszcze menow bedzie w jej zyciu? bo na tym jeszcze nie zakonczy. jest kassanowa.on taki facet taki aktor i tak postepuje. szok!chlopie otworz oczy. ona cie zostawi!
  • ~Jane belfastanne
    (2013-06-26 22:03)
    Świetna para. Średniowiecze dawno za nami. Mamy jedno życie. Ci ludzie postanowili być razem i piękny , odważny wybór . Nikt nie jest niczyją własnością
    a Hemingway powiedział,że "miłość to ruchome święto". Dzieci się rodza i rosna, odchodzą do własnych światów . Polska jest zaściankiem Europy. Zatęchłym.
    Smierdzi moczem, ludzie nie myją się, zęby zepsute lub braki .Dyktat KK.
  • ~Lena
    (2013-04-18 02:48)
    Popatrzcie, co robi wielka miłość. Zbyszek z miłości nawet urósł!
  • ~doswiadczona
    (2012-12-10 16:23)
    potepiam i jego i ja, szczegolnie za skandaliczne wypowiedzi
  • ~zosia
    (2012-11-20 22:34)
    Jak ja ich nie lubie.Co to za ohydni ludzie.Sztuczna kobieta,brakuje jej gwizdka i bata.A on sflaczały.Na viagrze ,inaczej klapa.
  • ~anna
    (2012-08-16 23:06)
    Pani Richardson wygląda jak moja koteczka.Słodka Kizia- Mizia, ale jak ugryzie lub drapnie to krew się leje,oj leje,.,a Panu Zamachowskiemu (poczciwemu >"?) za karę rosną piersi,żeby mógł wykarmić swoje i cudze dzieci!Patrz zdjęcia.
  • ~Hanna
    (2012-07-22 23:41)
    Ten człowiek stracił wiarygodność, z niechęcią na niego patrzę, a miewał naprawdę wielkie chwile
  • ~TZ
    (2012-07-20 11:48)
    Co za idioci latają za nimi i robią im te zdjęcia.