• ~moher
    (2012-04-27 07:11)
    I to znak, że PIS nadchodzi.
  • ~prok.
    (2012-04-26 19:11)
    facet z morda gangstyera. Chyba nie tylko z morda. Powinien placic "twarzowe"
  • ~voiceinthedesert
    (2012-05-02 21:29)
    Wzdragam się, gdy widzę twarze bogaczy. Są to ludzie, którzy dążą całym pędem do piekła. Nie ważne, że wielu z nich, jak Bill Gates, nazywa się "filantropami". Nie są. Wystarczy spojrzeć na ich "strasznie" złe twarze! Mam szczególny wstręt do twarzy Solorz-Żaka, Donalda Trumpa, i George Sorosa. Nie znoszę też Bill Gatesa. Ja, jako katolik, oddałem mój jedyny dom dla biednych, a oni słyszałem, mają po kilkanascie domów, i chcą wiecej! A na katolików jak ja, patrzą z góry. Nie dziwię się, że małżeństwa takich ludzi są w ciągłym zagrożeniu. . Ich "miłość" wzoruje się na ich "bogu", jak zresztą każda miłość. Ich "bogiem" jest Mamona, nie Jezus Chrystus. A to odbija się na twarzy!
  • ~dickens
    (2012-05-03 14:38)
    wedlug chrzescijan bog jest jeden, co znaczy ze jesus chrystus nie jest bogiem. a co do billa gatesa to sumujac jego charytatywne datki i inwestycje to bylabym bardzo bogata. te historyjki, ze powinno sie oddac blizniemu ostatnia koszule to wymyslil kosciol katolicki, tzw. sw. mikolaja czy assisi. szkoda, ze sam watykan tego rozdawania dobr nie praktykuje.
  • ~EWA KOBY
    (2012-05-10 18:37)
    JEGO BIEDNE SRODOWISKOWO MAZ ALA HIENA CMENTARNA WYTRANSFEROWAL FORSE ALA GRECJA I BANKI GOSI SA W DUPIE CZYLI MY POLACY
  • ~Pola
    (2012-07-09 20:10)
    A co na to KC PO jak tak mozna bez uzgodnien z GURĄ
  • ~burza
    (2012-12-18 23:41)
    Twarzy nikt nie wybiera,taka uroda,zbędne komentarze,ale czemu Ci bogaci dochodzą do wielkich majątków z własnymi żonami,a póżniej co młodsze,lepsze.To zdjęcie mówi za siebe,dziś byli razem na gali,dobrze się bawili (może to przykrywka dla widzów)bo rózne są insynuacje z kim Pan Solorz jest.A tak na marginesie to Pani Szostak albo miała sukienkę za małą,albo jej biust tak szybko urusł.
  • ~Edward Sopot
    (2013-02-27 12:50)
    Panie Solorz ... i wy inni wolni
    Chętni do żeniaczki
    Żeńcie się tylko wtedy kiedy jestescie biedni !
    Jeśli jestescie bogaci ... to po ożenku zostaniecie sami i b... biedni

    One w zdecydowanej większości wypadków idą z wami do łózka ...po waszą kasę