• ~Kaszebe
    (2012-04-21 03:11)
    Też mi gwiazdy:D.
  • ~jarek
    (2012-04-20 17:56)
    jaka z niej gwiazda beztalencie ze wsi nadaje sie na wioche
  • ~Dagny 6
    (2012-07-05 16:49)
    Piszta co chceta.Wiele by można zarzucić Pani Krystynie Jandzie ale nie beztalencie.Czy ktoś dobrze widział jej serię gry w "Człowieku z marmuru,"Człowieku z żelaza?A kto dokładnie bo raz nie wystarczy widział"Przesłuchanie"Albo np."Kochankowie mojej mamy'?Nie wszystko da się sprowadzić do "Pestki" aczkolwiek i to też zupełnie dobra rzecz.Tylko niestety wyłącznie dla osobników nieco myślących reszta szans nie ma .A do tego kobieta ma odwagę i siły aby prowadzić w obecnych czasach zupełnie dobry teatr...ale co tam kto tam dzisiaj do teatru chodzi?Wystarczą idiotyczne gry komputerowe albo np.Euro spoko...i co?Nie głupio Wam?
  • ~eska
    (2012-05-20 11:50)
    chyba filmu o Marii Skłodowskiej-Curie drogi redaktorze. BŁĘDY POPRAWCIE W TYCH WASZYCH GALERIACH BO PEŁNO LITERÓWEK!!!
  • ~o kuna
    (2012-11-08 14:50)
    Zepsula role uwielbianej ,cudownej aktorki Heleny Modrzejewskiej. Zrobila z niej mazgajowata placzke, ktora ledwo sobie radzi. Baaaardzo mnie zawiodla. . .
  • ~gwiazdy dewotki
    (2012-04-25 11:34)
    te gwiazdy sa chore psychicznie ciekawe które sa dewotami kościelnymi a moze by tak wskazac ktore sie modlac codziennie
  • ~"obserwator"
    (2012-04-21 19:41)
    janda,doda,gorniak,wojewodzki,szapolowska-z nich wszystkich takie gwiazdy,jak z koziej p...y gwozdz...szczegolne "slowa uznania"za BEZMIAR BEZTALENCIA NALEZA SIE JANDZIE-konskiemu lbowi z wiecznie przyklejonym do geby papierosem,a jej "wybitne"przemyslenia mozna o kant d..y potluc i spuscic po nich wode-zreszta TAKIE SAMO BEZTALENCIE TO JEJ SZKARADNA CORECZKA-MARYSIA SEWERYN...OBYDWIE CHYBA STALY KIEDYS OBOK PRAWDZIWYCH AKTOROW I STAD ICH MNIEMANIE;ZE SA AKTORKAMI:OLAC ICH-W SAM RAZ NADAJA SIE DO SZOPKI NASTEPNEGO DEBILA WOJERWODZKIEGO:
  • ~roża bez kolcow
    (2013-01-26 18:12)
    Największą sympatią darzę p.Grażynę Szapołowską, naturalna, nie pompowana silikonem,piękna kobieta,reszta nie siega jej nawet do pięt.
  • ~Marek
    (2012-10-20 08:28)
    Te gwiazdy powinny juz zejść z oblicza ekrany przebrzmiały ,nie lubimy je oglądać Górniak,Dodę, Jandę ,Wopjewódzki zarozumiałe bogate "wypiertki" przyjdzie czas odpowiedzi na wszystko !
  • ~baba1000
    (2012-05-28 02:05)
    co mnie obchodzi co ona robi?gdzie jest i gdzie jej nie ma!!