Agnieszka Gozdyra pokazała list od widza: "Jest Pani typową szmatą, pudernicą", a znaczek "Polska moja ojczyzna"

| Aktualizacja:

Agnieszka Gozdyra podzieliła się na Twitterze korespondencją, jaką otrzymała od jednego z widzów swoich programów. Anonimowy nadawca w mało elegancki sposób wyraził, co sądzi o dziennikarce.

wróć do artykułu
  • ~On
    (2018-10-11 17:06)
    Nadawca listu trafił w punkt ;)
  • ~sama prawda
    (2018-10-11 17:08)
    Zasługuje pani na takie traktowanie, jak sama traktuje gości!
  • ~Redaktor
    (2018-10-11 19:17)
    Nadawca opisał Gozdyrę bardzo delikatnie. Szmateczka z buticzku to mało powiedziane w przypadku tej lewackiej kret tynki.
  • ~Alina
    (2018-10-11 20:48)
    Też nie lubię Gozdyry za brak przygotowania i brak bezstronności. I to właśnie udowodniła naśmiewając się z treści listu i ze znaczka. Ten ktoś kto wysłał ten list najprawdopodobniej na zwracał uwagi na znaczek. Ale w Polsacie takich "gozdyr" jest więcej....Stacja wyraznie lewacka
  • ~lipatok
    (2018-10-11 15:03)
    Pani redaktor wśród PiSiarni takich osobników jest na pęczki ,począwszy od "małpy w czerwonym" wypowiedzianym przez geniusza wszech czasów a skończywszy na m...ch wypowiedzianych z ambony sejmowej przez nieuka wszech czasów. Ja też czasem piszę uszczypliwie o pani Mazurek ale to inne pisanie ,używam czasem sformułowania -kobieta niezwykłej urody i niemniej urodziwej umiejętności sformułowań.Np sędziowie -kolesie-
  • ~Taki jest
    (2018-10-11 16:13)
    stan umysłu pisuaròw .
  • ~widzę jasno
    (2018-10-11 20:22)
    ten widz to chyba jakis wizjoner
  • ~rekolekcjoner
    (2018-10-11 17:59)
    NIE obrażajcie PISmanów, to biedni ludzie zagubieni w swej niewiedzy.
  • ~ZXA
    (2018-10-11 18:56)
    pani redaktor pis miernoty jedyne co robią to ubliżają wszystkim którzy mają inteligencje i mózg. w czaszkach miernot pis nie ma mózgu jest czarna dziura. głowa do góry inteligencja i tak zwycięży.
  • ~brudna muszelka
    (2018-10-12 12:15)
    Weszla na drabine POkazala mandoline.
  • ~zart nie szamac
    (2018-10-12 00:05)
    Jednej lumpy mniej.
  • ~Anna
    (2018-10-12 15:38)
    nie należę do zadnej partii,ale podzielam zdanie Pana ,z listu,Ta panie jest szczegolnie wredna nie moge ogladac jej programow, i ciagle musze zmieniac kanał,Jak można zatrudniac tak podłą osobę w telewizji,,Czy wy liczycie sie z naszym zdaniem,Nie chcemy takich ludzi,Apel do dyrekcji,
  • ~w samo sedno
    (2018-10-12 15:50)
    Przecież dla tej Pani to komplement ! Przecież nie napisał jest Pani lewacką zdzirą ?
  • ~xxxx
    (2018-10-12 08:51)
    No cóż ... pis w całe okazałości . Jak posłanka czy poseł z trybuny sejmowej krzyczą o zamykaniu mord zdradzieckich to czego się spodziewać po elektroracie . Pozdrawiam serdecznie Pani Redaktor
  • ~Gack
    (2018-10-13 07:28)
    Pani Gozdyra jest jak kasjerka w supermarkecie. Zbiera cięgi za swoje szefostwo. A z drugiej strony źle to o niej świadczy. Nie łączy ludzi tylko ich dzieli wyolbrzymiając znaczenie różnic.
  • ~☺
    (2018-10-11 22:44)
    Lubie Panią .A w nowej fryzurze wygląda Pani rewelacyjnie .
  • ~===
    (2018-10-14 14:32)
    Nadawca pisal ze SLYSZENIA!!! To znaczy, pisal co SLYSZAL o sobie!!!

Może zainteresować Cię też: