Anja Rubik o zajęciach z "wychowania do życia w rodzinie": Zamiast wiedzy, dezinformacja. Tylko smoków tam brakuje

Uczniowie polskich szkół, zamiast edukacji seksualnej mają przedmiot o nazwie "wychowanie do życia w rodzinie". Modelka Anja Rubik, która zainicjowała akcję #sexed.pl, propagującą otwarte i rzetelne rozmowy z młodzieżą na temat seksu, jest oburzona tym, jakie informacje na ten temat są przekazywane uczniom w szkołach.

wróć do artykułu
  • ~PO mocy
    (2018-09-20 19:26)
    A ile Anja bierze za lekcję ! Pilnie PO-trzebuję PO-mocy bo już mi pół roku nie staje !
  • ~jaś
    (2018-09-11 00:21)
    *********** że młodzież nie ma się gdzie dowiedzieć o wychowaniu seksualnym ???? Pani Anya to myśli, że Polska to taki Zasiedmiogórogród, gdzie nie ma internetu, niestety wujek Google nie gryzie i kto chce wiedzieć ten wie. Moim zdaniem robi szum wokół swojej osoby, niestety latek przybywa i popularność spada, dlatego żeby znowu zaistnieć to najlepiej zadrzeć z kościołem, efekt murowany,media muszą się czymś żywić.
  • ~ida przebierancy
    (2018-09-10 18:37)
    To ta co se pleni?
  • ~misiek
    (2018-09-10 17:52)
    Może będzie jeździła po szkołach i pokazywała jak to się robi?
  • ~Zmutowany Libid
    (2018-09-10 12:48)
    co słychać u Freuda, u Playboya, w google. szkoła ja to szkoła, stary system edukacji, darwinizm (zakazana historia), ...czyli czytamy tylko to co jesteśmy w stanie zrozumieć, a resztę omijamy.Dysleksja ambitniejszych lektur w przypadku modelek raczej nie powinna dziwić, czy powinna?
  • ~MISZA
    (2018-09-10 12:34)
    ANIU - ALE NIE MOŻESZ DZIECIOM PISAĆ O SWOICH DOŚWIADCZENIACH Z JACHTÓW... WIADOMO - TY TYLKO TAM PRACOWAŁAŚ JAKO "GOSPOSIA". ALE DZIECI MOGĄ TO ZROZUMIEĆ OPACZNIE....
  • ~Uia
    (2018-09-10 12:27)
    Anja niema dzieci a najwiecej ma dopowiedzenia takich ludzi nierozumie niech zajma sie tym czym potrafia czyli niczym
  • ~ktoś niedouczony
    (2018-09-10 12:13)
    Edukacja.A gdzie zajęcia praktyczne? Taka modelka osobiście by mogła takie zajęcia poprowadzić
  • ~dać jej łorder
    (2018-09-10 11:30)
    zawsze mówiłem, że najlepiej na sexie znają się prostytutki ! no może burdel mamy to też profesorki w tej dziedzinie !
  • ~Bingo
    (2018-09-10 11:10)
    Bardzo dobrze Pani Aniu. Przyjemnie widzieć jak młodzi biora się za wychowywanie dzieci i młodzieży w Polsce. Starcy jak jarek na emeryturę. Księża do kościoła i niech trzymaja ręce na pościeli.
  • ~vncn
    (2018-09-10 11:09)
    modelki to najwięcej doświadczenia zdobywają w Dubaju
  • ~lala
    (2018-09-10 11:04)
    Ale jaja !!! Modelka cenzorem książek . Za komuny o takich rzeczach uczono bardzo delikatnie dopiero w siódmej klasie : " Nauka o człowieku " . Wtedy tak wiele małolat nie chodziło jak obecnie z brzuchem ciążowym .
  • ~wychowanie
    (2018-09-10 11:01)
    Jak nie Pieczyński to Rubik. Same "autorytety"
  • ~głód
    (2018-09-10 10:45)
    Z niedożywienia mówi się różne rzeczy...
  • ~bertsi
    (2018-09-10 10:35)
    "Udowodniono naukowo, że młodzież, która odebrała solidna edukację seksualną, opóźnia moment inicjacji." Wynika stąd, że w krajach zachodnich nie uczą solidnie o seksie.
  • ~antyMOnia
    (2018-09-10 10:18)
    Te pańcie niczego nie uczą tylko wsPOminają pikantne historyjki, które im się kiedyś przydarzyły.
  • ~ed
    (2018-09-10 09:51)
    Brawo p. Anju, ciemnogród w Polsce przekracza już wszystkie dopuszczalne granice.

Może zainteresować Cię też: