Korwin Piotrowska do polityków: Gwiazdy i celebryci mają wielką moc. Wy już nie

| Aktualizacja:

Politycy rządzącej partii nie przejmują się faktem, iż ich poczynania krytykują kolejne gwiazdy światowej sceny. Karolina Korwin Piotrowska uważa, że to duży błąd, bowiem w dzisiejszych czasach celebryci i artyści mają większą moc niż przedstawiciele świata polityki.

wróć do artykułu
  • ~ulani kontra koszerni
    (2018-07-12 00:08)
    Ty stara babo...jakie gwiazdy jacy celebryci cos ci sie w tym durnym lbie PO......
  • ~Albin
    (2018-07-11 17:46)
    Ta pani ma racje. Tzw gwiazdy maja wieksza moc niz starzy politycy ale chyba w seksie. Starzy juz nie moga, a duzo gwiazd misiaczy sie albo kozaczy na potege wiedzac, ze uroda minie i nawet kuba rozpruwacz nie obejrzy sie za nimi.
  • ~IRA
    (2018-07-11 17:56)
    moje podatki mają być przeznaczone na aborcje nigdy za kotłowanie się w wyrach bezmózgowców bez zabezpieczenia mam płacić z moich podatków a chore dzieci mają umierać bo nie ma funduszy. PIOTROWSKA NO TO MI AUTORYTET Z KOZIEJ WÓLKI
  • ~sfad
    (2018-07-11 20:35)
    Buahahaha celebryci banda czubów. Niech Moc będzie z wami. Co za syf ....
  • ~Delf
    (2018-07-11 20:18)
    Nie dodawaj sobie. Takie z was gwiazdy, jak i celebryci, jednym słowem kupa śmieci.
  • ~VS
    (2018-07-11 18:34)
    Ja jej poniekąd zazdroszczę! Bredzi takie gł...ty i jeszcze jej za to płacą! Ko...Pio jak zwykle próbuje przekonać naród do swojej tezy!!!
  • ~Gość
    (2018-07-12 01:04)
    Weź kobieto nie pij tyle, bo w polityce skończysz
  • ~VS
    (2018-07-11 18:46)
    Czekam na rzeczowy komentarz pani Kor...Pio w sprawie nowo powstałej wyspy w środku puszczy...
  • ~xx
    (2018-07-11 22:37)
    mają mocz
  • ~LOVE
    (2018-07-11 16:55)
    KOŚCIÓŁ MOJĄ JEDYNĄ MIŁOŚCIĄ .
  • ~Wielbiciel"rozumku" prezesa
    (2018-07-11 17:39)
    Pani Karolino ten zespol osobniczy tworzacy Plugactwo i Smetkowstwo nie jest w stanie zrozumiec normalnosci.U nich opary absurdu i mgla smolenska sa wyznacznikiem horyzontu myslenia.
  • ~Aktor
    (2018-07-12 11:27)
    CYTAT ,,Poczynania krytykują kolejne gwiazdy światowej sceny ,, jakie gwiazdy światowej sceny .Może dla Ciebie to są gwiazdy .Gwiazdy to są na niebie towarzyszko Karolino Korwin Piotrowska. Trza iść po nauki do szkoły podstawowej.
  • ~Juzef z Erytrei
    (2018-07-12 00:07)
    Smutne to że komentujący tu nie rozumieją co Korwin-Piotrowska miała na myśli . Chodzi tylko o to że celebry-ci , Artyści mają wpływ na młodych ludzi kształtują często ich postawy moralne jednym słowem z estrady , gdy katecheci nie potrafią ukształtować takich postaw na lekcjach religii , a Artystom wystarczy jedno słowo i młodzież zaczyna wierzyć swoim idolom . Widać że 99 % komentujących tutaj to są ludzie starsi i nie rozumieją nadchodzących czasów żyją w swoim świecie i nie wychylają nosa poza swój świat . A to błąd . !
  • ~Misio.,,,,,..,,,,...,
    (2018-07-12 11:08)
    Piotrowska się łudzi, że jako celebrytka ma wielką moc.
  • ~Filip
    (2018-07-12 10:43)
    Plecie jak w maglu.
  • ~k-ac
    (2018-07-12 12:42)
    Podobno aby zdać egzamin na celebryta /-kę/ trzeba wykazać się wyjątkową pustką we łbie.
  • ~Qbanczyk
    (2018-09-07 12:54)
    Synonimy słowa aktor, Internet bajerant, blagier, blefiarz, błazen, bufon, cygan, człowiek nieszczery, deklamator, demagog, efekciarz, farmazon, hipokryta, hucpiarz, hurrapatriota, kabotyn, kazuista, kłamca, kłamczuch, kłótnik, kolorysta, koloryzator, kombinator, komediant, krętacz, krzykacz, kuglarz, lawirant, łgarz, macher, manipulant, manipulator, matacz, mistyfikator, mitoman, nabieracz, naginacz, obłudnik, odbrązawiacz, picer, pływak, politykier, populista, pozer, pozorant, przechera, reklamiarz, snob, sofista, spryciarz, symulant, szalbierz, szarlatan, szpaner, udawacz, zadziora, złośliwiec, bluffiarz, bujacz, chwalipięta, fałszywiec, fantasta, picuś, buc, burżuj, fanfaron, pyszałek, ważniak, zadufek, zarozumialec, zgrywus, aktorzyna, artysta, człowiek filmu, człowiek teatru, dubler, epizodysta, interpretator, kompars, naturszczyk, odtwórca, odtwórca roli, wykonawca, bohater, osoba, postać, rola, rycerz, uczestnik, histrion, Tu nic nie ma o wielkiej mocy artystów i celebrytów. Ta pani chyba odpłynęła.
  • ~tb
    (2018-07-12 05:04)
    Pieknie wyglada w blond wlosach!

Może zainteresować Cię też: