Jacek Kurski planuje ślub: To będzie skromna uroczystość na kilkadziesiąt osób

| Aktualizacja:

Jacek Kurski i jego ukochana Joanna Klimek już niebawem złożą sobie przysięgę małżeńską. Prezes TVP zapowiada, że planuje skromną uroczystość mimo, iż wśród gości pojawią się znane twarze.

wróć do artykułu
  • ~hey
    (2018-07-11 10:11)
    Zachował się jak "prawdziwy katolik". Porzucił rodzinę i 3 dzieci. Gratulacje. A swoją drogą mieć w rodzinie patologicznego kłamcę to prze...je bane !!!
  • ~z.
    (2018-07-11 10:01)
    Jak sie domyslam p. Kurski rozwod koscielny juz otrzymal ?
  • ~JOJO
    (2018-07-11 09:46)
    Będą stanowić piękną parę... - do czasu następnego rozwodu... pitbulla CANALII
  • ~Zepp
    (2018-07-11 09:36)
    Jest przywiązany do wartości rodzinnych.
  • ~łojezu ale ich pokarało
    (2018-07-11 10:13)
    łune takie śliczne jak ich charakterki...
  • ~Demaskator
    (2018-07-11 10:34)
    Premier Morawiecki będzie udzielał ślubu bo coraz częściej przemawia w Kosciele zamiast księży?
  • ~Franz Maurer
    (2018-07-11 12:04)
    zapewne kościół unieważnił jego poprzednie małżeństwo..... bez żadnego trybu.... hi..hi...hi...
  • ~Marian z B
    (2018-07-11 12:06)
    No tak, Kurski jest przykładem PIS-owskiej moralności. I polacy taką partię popierają wyrzekając się Boskich przykazań.
  • ~wyznawczyni rydzkownej wiary
    (2018-07-11 13:19)
    Ślubu kościelnego i błogosławieństwa jako prawdziwemu katolikowi nie dopuszczającemu myśli o rozwodzie udzieli redemptorysta .
  • ~Wyborca PiS-u
    (2018-07-11 11:56)
    Ciekawe czy na ślubie będzie zastępca redaktora naczelnego Gazety Wyborczej. Czy będzie Ziobro o którym swego czasu Kurski mówił że ma charyzmę trzęsącej się galarety? czy będzie Kaczyński o którym mówił: "Jarosław Kaczyński jest psychologicznie uzależniony od Macierewicza "
  • ~Zorro
    (2018-07-11 13:23)
    Opowiadanie tabloidom jakie wybrało się obrączki... To jest szef państwowej telewizji w sporym kraju europejskim, a rzecz się dzieje w XXI wieku jakby kto pytał. Mentalność i standardy kulturowo-cywilizacyjne Plugawej Zmiany czarno na białym...
  • ~ab
    (2018-07-11 19:44)
    A czy pani Klimek już ma rozwód?
  • ~Ryszard
    (2018-07-11 18:00)
    To się w TVP cieszą chyba? Będzie w Jedynce reportaż specjalny?
  • ~Aa
    (2018-07-11 16:08)
    I życzę mu wszystkiego najgorszego ,bo żeby stworzyć takiego buraka trzeba być bałwanem
  • ~Fert
    (2018-07-13 06:09)
    Kurski to KRETYN jak Marcinkowski
  • ~Naimad
    (2018-07-11 21:28)
    Pokażą w TVP 1 i prezio pochwali się oglądalnością
  • ~sic.
    (2018-07-11 21:08)
    Slub poblogoslawi Rydzyk ...
  • ~kos
    (2018-07-13 08:31)
    Panie Prezesie Kaczyński, czy nie wstyd Panu -wyznawcy chrześcijaństwa, że oto Pan Kurski prowadzi huczne życie bogobojnego OJCA ? Bardzo proszę o jego szybką dymisję, bo to dla normalnego chrześcijanina kolejne małżeństwo pana Kurskiego jest zaprzeczeniem podstaw wiary! Czy my ,przeciętni zjadacze chleba i zwykli podatnicy musimy utrzymywać taką dwuznaczną osobowość i to za sute wynagrodzeni!

Może zainteresować Cię też: