Hołownia apeluje: To ciężka patologia, gdy premier, jako premier, przemawia w kościele

| Aktualizacja:

"Idąc do kościoła - któregokolwiek, gdziekolwiek - nie chcę się zastanawiać, czy akurat dziś spotkam tam politycznego domokrążcę" - mówi Szymon Hołownia. Dziennikarz apeluje o kościoły wolne od polityki i politykę wolną od kościołów.

wróć do artykułu
  • ~DZIADEK-ALE DZIAD-PO50 LATACH PRACY-WIEK65 LAT-921 Z ZUS
    (2018-07-27 11:25)
    KOTLOWNIA UCZYLES SIE NA KSIEDZA TO ZAMILCZ TO CO WIDZIALES TO SCHOWAJ SOBIE DO BUTONIERKI.A PRZEMOWA TO NIE JEST WSTYD.WSTYD TO KRASC I Z D SPASC.
  • ~wierzący katolik
    (2018-07-26 12:49)
    Ale jesteście nie kumaci przecież PiS i kler z belzebubem z Torunia z jednej miski żreją, to na wzajem się wspierają
  • ~w ząbek czesany
    (2018-07-18 08:14)
    Kościół od zawsze był w polityce przyjmując rolę suflera bo religia dla ludzi prostych jest prawdą dla filozofów oszustwem a dla władców narzędziem.
  • ~Nan
    (2018-07-17 09:48)
    Dlatego nie chodzę do kościoła 😂😂😂😂
  • ~Kpt.Kloss
    (2018-07-16 18:15)
    Holownia,a czy nie ciezka patologia jest praca w tak politycznej stacji jaka jest TVN.
  • ~Anna
    (2018-07-13 10:04)
    Szanowny Panie Hołownia. Chce Pan zrobić coś dobrego? To może swoje talenty , wiedzę, pozycję społeczną wykorzysta Pan dla obrony najslabszych. Mam tu na myśli dzieci odbierane rodzicom. Barbarzynstwo i patologia!To będzie najlepsza droga do świętości!
  • ~Email
    (2018-07-13 06:28)
    Holownia to HOLOTA czerwona
  • ~Anna
    (2018-07-12 11:00)
    "Uczcie się ode mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem" dedykuję Panu, Panie Hołownia.
  • ~Mietek
    (2018-07-12 09:14)
    WIELU POLITYKÓW UPRAWIA BAŁWOCHWALSTWO , KTÓRE JEST DOWODEM GŁUPOTY . Nie znają Biblii .
  • ~silownia
    (2018-07-12 08:49)
    A kto pracuje w TVN w imperium diabla?
  • ~Lynda
    (2018-07-12 05:42)
    Bo hołownia, to wielka POtologia jest.
  • ~motek
    (2018-07-11 23:49)
    PiS robi z Polski watykańską prowincję!
  • ~motek
    (2018-07-11 23:28)
    A co ma polityk do szukania na ambonie i odwrotnie: krzyż i kadzidło w Sejmie RP?!
  • ~Loli
    (2018-07-11 23:09)
    O co chodzi? Mafia przemawia u mafii, polityk u polityka. Pan dziennikarz Holownia tak naprawde tez politykuje. Pis i po i dziennikarze to jedna banda.
  • ~Andrzej Filipek
    (2018-07-11 21:55)
    Służba Bogu czy...Podzielam Pana opinię i wiarę, że bycie chrześcijaninem jest czymś więcej... Dlatego miejmy nadzieję, że podczas tych wystąpień Pan Premier zrozumie, że odpowiedzialność którą sprawuje dotyczy zarówno tych którzy wierzą w jedyną słuszną rację jak i tych którzy mają wątpliwości co do jej uczciwości.
  • ~kibic
    (2018-07-11 21:26)
    Hołownia ,Polska jest krajem Katolickim i nic w tym dziwnego że premier przemawia w Kościele.W tym tvn zrobili Panu pranie mózgu.
  • ~MedMed
    (2018-07-11 20:54)
    Pan Hołownia poucza innych, a co sam zrobił niech sobie przypomni. Aż tak bardzo się w życiu przebiegunował, że zapomniał o swoich pierwszych decyzjach. Powinien wiedzieć, że polityki od kościoła nie zawsze można na oddzielić.
  • ~PIS-mak
    (2018-07-11 20:54)
    Zgadzam sie z P Hołownia w 100%. W mojej parafi Proboszcz nawet sie nie zajaknie o polityce i chwała mu za to, jesli mozna w jednym miejscu to w innych tez . To co robia teraz politycy pis zakrawa na czysta kpine z wiary i ewangelii.
  • ~marcelek
    (2018-07-11 20:47)
    nie ma nic gorszego od Polaka-katola!
  • ~tor
    (2018-07-11 20:28)
    najdziwniejsze jest to ,ze pomimo tych modlitw ,zawierzeń ,przemówień i bezustannego klęczenia i całowania rączek kapelanów Polacy aby dostać godziwą zapłate za ciężka pracę jadą do Anglii ,Niemiec ,Norwegii i innych krajów w których o dziwo rządzący nie modlą się co chwilę w kościołach czy sanktuariach na wzór Jasnej Góry

Może zainteresować Cię też: