Monika "Esmeralda" G. spowodowała wypadek. Jej samochód wbił się w ścianę kamienicy

| Aktualizacja:

W niedzielę na ulicy Ząbkowskiej w Warszawie doszło do groźnego wypadku samochodowego. Za kierownicą samochodu, który spowodował to zdarzenie siedziała celebrytka Monika G.

wróć do artykułu
  • ~arturr
    (2018-07-10 13:10)
    Ciekawe czy juz zamowila prawo jazdy z clubcardu, bo poza kolecjonerskim nie powinna miec zadnego !
  • ~wraca do garów,gdzie jej miejsce
    (2018-07-09 23:09)
    Mistrzyni z wiochy, nachlana jak wór, na starym ruplu , kontra PRAWIDŁOWO JADĄCA TOYOTA!,remis !!mistrzyni walnęła w mur,jest kontuzjowana,ma gnaty połamane, DOWIEDZIAŁA SIĘ, ŻE JAZDA PO MIEŚCIE, TO COŚ INNEGO NIŻ MANEWRY PO OBEJŚCIU, MIĘDZY STODOŁĄ, A CHLEWEM! Mistrzyni definitywnie postanowiła, przynajmniej przez jakiś czas, nie brać się za motoryzację , wrócić do garów i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!! zrobiło się bezpieczniej!!
  • ~Anna
    (2018-07-09 17:47)
    "więc niebawem policja będzie wiedziała, że Monika G. prowadziła samochód pod wpływem alkoholu bądź innych środków odurzających" - laboratorium jeszcze nie wie, "czy", policja jeszcze nie wie, "czy", ale dziennikarz już wie, "że"
  • ~Bc
    (2018-07-09 17:22)
    Ktos sie jej wbil w wargi.
  • ~Zorientowany
    (2018-07-09 16:27)
    Zwykłe plotki, nie była pijana a dzień wcześniej piła kompot z jabłek i nie jechała pod prąd a ulica teoretycznie 2 kierunkową. Nie doszło do rozbicia Audi a jedynie uszkodzenia!
  • ~MISZA
    (2018-07-09 15:21)
    DZIWNE. TO TERAZ JAK BYLE PROSTYTUTKA ROZBIJE AUTO - TO BĘDZIE O TYM W INFORMACJACH?
  • ~Moriati
    (2018-07-09 13:22)
    pseł domim su czy dło?
  • ~Śmieszek
    (2018-07-09 12:57)
    Może śpiewała sobie w aucie, odetkały jej się uszy i wreszcie usłyszała jaki ma głos :D
  • ~źródło "media "?
    (2018-07-09 12:48)
    "Niebawem policja będzie wiedziała, że Monika prowadziła pod wpływem . . .". Chyba powinno być : " c z y " prowadziła pod wpływem ! Bo jeśli wiedzą , że prowadziła "pod wpływem " , to po co badać ?
  • ~suchar szczerbaty
    (2018-07-09 12:06)
    ... czy to ta "celebrytka" ... utalentowana (..?) wokalnie po usłyszeniu której mój pies do dzisiaj wyje, a "hiciora" usłyszał jeszcze przed mundialem...? - weterynarz jest bezradny...
  • ~Ksiądz Masło
    (2018-07-09 11:39)
    Teraz wiecie, jaki jest zwykle finał por nosów typu cycata suka ujeżdża wibrator za kierownicą
  • ~też ono
    (2018-07-09 11:13)
    Ono po prostu nie wiedziało co czyni.

Może zainteresować Cię też: