Edyta Górniak wydała ostre oświadczenie w sprawie Donatana: Niedokarmione męskie EGO

| Aktualizacja:

Donatan tłumacząc się ze swojego mało eleganckiego zachowania wobec Edyty Górniak sugerował, że była to zamierzona prowokacja mająca na celu wywołanie dyskusji na ważny temat. Piosenkarka ma jednak zupełnie inne zdanie na ten temat.

wróć do artykułu
  • ~Tor
    (2018-06-14 11:05)
    Widzimy, że to wielki dramat dla Edyty G. - kobiety, która w rankingu tzw. celebrytek zajmuje pierwsze miejsce biorąc pod uwagę kryterium ilości łóżek w jakich spała i ilości facetów jakich wykorzystała .... traktując ich bardzo przedmiotowo.
  • ~kornik obgryzek
    (2018-06-13 23:55)
    ...EDYTO WIELKIE BRAWA !!!!!!!!!!!!
  • ~hipster
    (2018-06-13 15:31)
    hahahaha....dała mu w twarz....a potem jak gdyby nigdy nic pozowali dalej do zdjęć....teraz jakies smutne historie w internetach...sorry...ale dla mnie to jakaś tandetna ustawka....poza tym nie znam chyba nikogo kto próbował w jakikolwiek sposób robić coś z Górniakową i nie obrocilo się to przeciwko niemu...obydwoje siebie warci. beka. totalna
  • ~koneser
    (2018-06-13 13:49)
    Ten cały domagam jest jakiś wypuszczony żeby łapać za du...pe taka stara rurę
  • ~badz rozsadna
    (2018-06-13 13:49)
    Choc Gorniak ma racje ,niech nie da wpuscic w dyskusje (maliny) i nic nie komentuje ku uciesz gawiedzi
  • ~zuza
    (2018-06-13 12:53)
    edzia zglos sie do psychiatry bo polacy na te twoje ustawione glupoty i gierki niedadza sie juz nabrac..pusta laska..ustawila wszystko a pozniej odgrywa role pokrzywdzonej..hahhahhahhh
  • ~Ladna para
    (2018-06-13 12:18)
    On wyglada jak rzeznik trzody chlewnej. A ona...jak przez okno...
  • ~OnLodz33
    (2018-06-13 12:15)
    Edzia ma cios jak Najman ale wystarczylo na biednego Donatana .Ciekawe co robiła Cleo na jego zaloty bo nic nie wiadomo by się broniła
  • ~Aha
    (2018-06-13 11:56)
    W Donatanie nie ma nic "niedokarmionego". On jest dokarmiony aż za dobrze ;)
  • ~stop
    (2018-06-13 11:05)
    Przegiął. Edyta jest w wieku jego matki. Trochę szacunku dla starszych!
  • ~toj
    (2018-06-13 11:03)
    Miliony kobiet obraża się za poklepanie i złapanie za posladki co oczywiście nie powinno miec miejsca ,ale co robia te same kobiety bedząc żonami prezydentów ,premierów ,książąt itd w obronie KOBIET które mężczyżni nie tylko poklepuja czy łapią za pośladki ALE pani GÓRNIAK okaleczają je , kamieniują ,obcinaja uszy i nosy ,oblewją cieczami łatwopalnymi i podpalają / często robia to kobiety teściowe / nie mówiąc o kobietach któe całymi dniami szyją bluzki i sukienki dla DAM z zachodu zarabiając przy tym na marną miskę ryżu . Czas pomyśleć nie tylko o sobie
  • ~Aga
    (2018-06-13 10:46)
    Lampucera próbuje się dowartościować
  • ~Laszlo
    (2018-06-13 10:18)
    Nie dla psa kiełbasa.
  • ~no kiedy
    (2018-06-13 10:16)
    a kiedy komisja śledcza w sprawie afery kiblowej POsła Brejzy ?
  • ~Filip
    (2018-06-13 10:14)
    Ten Donatan nie umie się zachować. Górniak natomiast wykazała dużo taktu, ale zbyt mała siła uderzenia.
  • ~Kobita
    (2018-06-13 10:13)
    Zamierzona prowokacja? No glupszej wymowki nie ma. Niech chlop, jak ma jaja , sie do tego przyzna co zrobil i koniec!
  • ~Uważam, że :
    (2018-06-13 10:03)
    Pani Edyta powinna być wdzięczna i zobowiązana, że młodszy mężczyzna zechciał pogładzić jej podstarzałe poślady.
  • ~prawdziwy rycerz wsadza babie łapy w gacie
    (2018-06-13 09:55)
    nie lubię Górniak ale powinna tego chama podać do sądu i żądać odszkodowania. pislactwo to strasznie chłopski i prostacki ludek...dno
  • ~Konrad
    (2018-06-13 09:47)
    Tępa dzida
  • ~Walder
    (2018-06-13 09:42)
    Burasie spadaj na mordę obszczywęgle nie rób teraz durnia z siebie jesteś mongolskim pomiotem.To wpis na twoim poziomie.

Może zainteresować Cię też: