Tamara Arciuch wściekła na Pendolino, bo musiała siedzieć "przy kibelku"

| Aktualizacja:

Polskie pociągi nie mają ostatnio dobrej opinii wśród rodzimych celebrytów. Ostatnio PKP mocno naraziło się Dodzie, teraz zaś, swoimi zażaleniami na warunki podróży dzieli się Tamara Arciuch.

wróć do artykułu
  • ~DZIADEK-ALE DZIAD-PO50 LATACH PRACY-WIEK65 LAT-921 Z ZUS
    (2018-06-14 10:57)
    POKARZCIE TO CO NARUD PISZE CALO PRAWDE I TYLKO PRAWDE KOGO KRYJECIE ZLODZIEJIY MAFJE CO LUDZI OKRADALI I WYRZUCALI NA BRUK.KOGO STRONE TRZYMACIE TYCH BIEDNYCH STARYCH SCHOROWANYCH LUDZI CZY MAFJE.JEZELI TAK TO JEST HANBA!!!
  • ~Wojtek bez portek
    (2018-06-14 10:40)
    Jesteśmy w Polsce. Tu sie jeździ po Polsku.
  • ~Świat się kończy
    (2018-06-13 15:38)
    Jedna głupota : po co ona pisze i publikuje takie bzdety, druga głupota : po co dziennik o tym pisze, trzecia głupota : po co my to czytamy ?????
  • ~Odi
    (2018-06-13 12:56)
    Jednej za zimno, drugiej za gorąco HAHAHAHA!
  • ~sztynk
    (2018-06-13 07:54)
    A co pani sie perfumami zalatwia?
  • ~Miłej POdróży!
    (2018-06-13 07:20)
    Życzę wszystkim,którzy czepili się pani Arciuch kilkugodzinnej podróży w śmierdzącym pendolino za które przepłacił PO-PSL, a teraz pasażerowie!
  • ~PO.N do de
    (2018-06-13 07:14)
    Zaraz, zaraz, czy to sypiące się na każdym kroku pendolino to nie zakup za ciężką kasę tik-taka Nowaka? Pani Tamara, ma słuszne pretensje o zepsutą klimę! Tylko szkoda, że nie bezpośredno do Lola-Pindola
  • ~Slawek33
    (2018-06-13 01:55)
    Pani Tamaro to może autem z klimą i kierowcą było jechać ? Wygodnictwo .Miała Pani pecha klima siadła i co całe pendolino jest do bani ? Tak Pani źle w tym kraju prosze jechać do Muzulmansko Islamskich Niemiec albo Islamskiej Angli czy innego kraju podbitego przez nich chyha Pani wie jak oni kobiety traktuja ale zawsze moze tam Pani zamieszkac .Pozdrawiam
  • ~Gość
    (2018-06-13 00:46)
    Trzeba było usiąść na kibelku,tu jest polska droga pani, kraj kitu, mitu, pomników i tantedy
  • ~Ojojoj
    (2018-06-12 20:46)
    Za zimno, za ciepło... no ludzie... taki mamy klimat, jak powiedziała inna celebrytka kiedyś 😂
  • ~morgana
    (2018-06-12 19:40)
    Trzeba było lecieć samolotem!!
  • ~Zjełczały kefir
    (2018-06-12 18:52)
    Fajnie tylko... Kto to jest ten (up) arciuch? O.o
  • ~nora
    (2018-06-12 18:39)
    znalazla sie gwiazda.a co to w ogole jest.

Może zainteresować Cię też: