Ewa Kasprzyk: My, kobiety, powinnyśmy być egoistkami

| Aktualizacja:

Ewa Kasprzyk ma przesłanie dla wszystkich kobiet. Aktorka uważa, że panie powinny zacząć częściej myśleć o sobie, bowiem mężczyźni i tak nie doceniają ich starań.

wróć do artykułu
  • ~szowinista-mizogin-prawicowiec-nie-aborcji-itp-itd...
    (2018-05-16 10:42)
    "Nie będę dziś gotowała obiadu, bo idę do kosmetyczki lub do fryzjera" - to ja tez nie ide dzis do pracy, ide z kumplami na piwo, nie bedzie ani na obiad ani na kosmetyczke ani na fryzjera...
  • ~facet
    (2018-05-16 11:38)
    Nieszczęśliwa kobieta.Żal mi jej.
  • ~Kobieta
    (2018-05-16 14:58)
    PATOLOGIA co chce zaistniec
  • ~Ble ble
    (2018-05-16 10:26)
    Dla kogo chcecie być atrakcyjne? Dla samych siebie? Trochę nie do końca. Chyba, żeby wzbudzać zazdrość innych kobiet. Ponieważ atrakcyjność kobiety, ukierunkowana jest raczej ku mężczyznom.
  • ~samiec
    (2018-05-16 20:39)
    I po co takim kobietom macica, no po co ?!
  • ~Walder
    (2018-05-16 20:11)
    Ciągle wywala ten starczy obcisły cyc
  • ~Joanna Schleswig cos tam
    (2018-05-16 18:34)
    DOŚĆ DYKTATURY KOBIET!
  • ~wilk
    (2018-05-16 19:09)
    coś na starość się babinie w mózgu poprzewracał
  • ~Kobitka
    (2018-05-16 18:59)
    Ta pani ma racje! 10 lat temu wyrzucilam starego , potem powoli zaczelam byc samodzielna, sama na urlop, sama do baru, do kina, na koncert, do teatru, na dyskoteke! A na c h o l e r e mi facet? U mnie nie wejdzue zaden pod moj pimeau! Ja mysle, ze jestem egoistka! No i dobrze, a z facetow, ktorzy ze man flirtuja sie nabijam, bo im sie wydaje, ze ja ich traktuje powaznie, ale dla mnie to tylko zabawa. Fajna sprawa, nie byc od nikogo zalezna!
  • ~yarek
    (2018-05-16 18:42)
    Mow za siebie stara zardzewiala pudernico.
  • ~Filip
    (2018-05-16 23:15)
    Jesteście eogistkami.
  • ~nasze kochane panie
    (2018-05-16 19:58)
    hahaha wy nie musicie być egoistkami, WY JESTEŚCIE !Od zarania dziejów. Facet haruje, cywilizuje a jak tylko trzeba przycisnąć "enter" to wychodzicie z bezpiecznej "kuchni" i pod hasłem potwornej dyskryminacji wszystko zawłaszczacie a faceta wypędzacie do kolejnego kąta. A jak tam zrobi porządek, unowocześni to znów się zjawiacie z dziejową krzywdą i znów przejmujecie... I tak w dalej. Nie pamiętam by kobiety kiedykolwiek zaprotestowały przeciw " my mamy szarmancki naród i nie będziemy TAK JAK MĘŻCZYZN ZMUSZAĆ KOBIETY do takiej pracy ". Kim dla was są WASI UKOCHANI FACECI, jeśli nawet jednym słowem nie opowiecie się za nimi by nie pracowali cięzko fizycznie ( bo biurka są zarezerwowane dla was) do śmierci ?
  • ~coco
    (2018-05-17 07:47)
    Nie jest ona z mojej bajki, ale jeśli czegoś polskim kobietom brakuje to porcji zdrowego egoizmu. Wadą jest przesadne skupianie się na mężach, usługiwanie dzieciom, które będąc w liceum, doskonale mogą sobie same nalać zupę, następnie obslugiwanie dorosłych corek i synowych, które nie dają sobie rady z wychowaniem dzieci i obowiązkami domowymi. Uslugujące babcie zapominają że w swoim czasie wychowaly dzieci w socjalizmie w trudnych warunkach i musiały pogodzić dom z pracą, nie mając tylu udogodnień co dziś.
  • ~Marek Aureliusz
    (2018-05-16 21:02)
    Już nią jesteś
  • ~ziuk
    (2018-05-16 19:43)
    My baby jagi chyba
  • ~Raz dwa trzy
    (2018-05-17 09:38)
    A jsk chcecie być wredne...to bądźcie. Tylko później proszę nie jęczeć że "taka biedna, samotna nikt mnie nie kocha....itd."
  • ~md
    (2018-05-16 18:51)
    Tym bardziej my mężczyźni powinniśmy być egoistami, bo w naturze jesteśmy tylko dostarczycielami nasienia i pożywienia, a niekiedy musimy walczyć w obronie tych wrednych przebiegłych, zkłamanych i obłudnych babsztyli. Dość tego!

Może zainteresować Cię też: