Marta Kaczyńska skomentowała doniesienia o ciąży: Jesteśmy bardzo szczęśliwi

| Aktualizacja:

Kilka dni temu jeden z tabloidów poinformował o trzeciej ciąży Marty Kaczyńskiej. Bratanica prezesa PiS, po kilku dniach medialnych spekulacji, w końcu postanowiła potwierdzić radosną nowinę.

wróć do artykułu
  • ~Dulska
    (2018-03-28 08:51)
    W Niemczech mowi sie : kein Kind von Traurigkeit. Pani Marta ma burzliwe zycie , sek...sual..ne tez, ale co mnie to obchodzi, to jej sprawa! Hehehehe
  • ~"kowal ski "
    (2018-03-28 08:57)
    Można się cieszyć razem z nimi. Ale można też , określić to jednym słowem. Kiedyś uwierzyłem tym ogromnym p i s o w s k i m bilbordom, że jest to w z ó r katolickiej rodziny . A może i jest ?
  • ~wujek jarek
    (2018-03-28 09:02)
    a gdzie zasady wiary,tak bez ślubu współżyć to skandal
  • ~dominika
    (2018-03-28 09:26)
    bozia nie obdarzyła jej zbyt wielkim rozumkiem, no ale chociaż dzieciątka sobie urodzi, to duża radość
  • ~oleś
    (2018-03-28 09:29)
    No cóż, rodziny się nie wybiera. !!!
  • ~olka
    (2018-03-28 09:31)
    Cieszymy się z ojcami i trzymamy za nich kciuki.
  • ~xyz
    (2018-03-28 10:08)
    Niedługo będziemy informowani o tym kiedy ta pani cierpi na polkę galopkę albo na obstrukcję. I straszno i śmieszno! Kogo normalnego to obchodzi?????
  • ~Eu
    (2018-03-28 10:21)
    Czy to ostatni slub
  • ~motek
    (2018-03-28 10:27)
    PiS_da robi wszystko dla 500+
  • ~cobra777
    (2018-03-28 10:38)
    Kobitka chyba zbyt dosłownie wzięła bilbord z królikami. Daje gdzie i kiedy popadnie byle uciułać kolejne 500+.
  • ~Majka
    (2018-03-28 10:54)
    Od razu wiadomo, że będzie to związek z problemami!! Człowiek jest rozwodnikiem, ma troje dzieci, więc trudno powiedzieć, że jest całkiem wolny. Zawsze będzie emocjonalnie i życiowo związany ze swoją pierwszą rodziną. Jeżeli jedna z córek pani Marty nie akceptuje nowego pana swojej mamy, to jest też poważny problem, także dla niego.W tę dziwną rodzinę wejdzie jeszcze nowe dziecko..............No cóż!! Ciekawe, co by o tym wszystkim sądziliby św.p. Rodzice pani Marty Kaczyńskiej??
  • ~Rajmund K
    (2018-03-28 11:13)
    Ojciec ,stryj tacy porządni ,a tu proszę ,taka niespodzianka. Bez ślubu i to nie pierwszy raz. Najpopularniejsza w Polsce?
  • ~MARTYS
    (2018-03-28 11:20)
    WSTYD PANI MARTO! NAJPIERW WMÓWIŁO SIE PIERWSZEMU MĘŻOWI ŻE DZIECI SĄ JEGO, A POTEM OKAZAŁO SIĘ ŻE TO PANA DUBIENIECKIEGO OMEN OMEN DRUGI MĄŻ , TERAZ KOŚCIELNY DRUGI ŚLUB CZYLI SĄ RÓWNI I RÓWNIEJSI
  • ~wilga
    (2018-03-28 11:23)
    o co chodzi z tym jednosteonnym slubem bo nie rozumiem
  • ~Sponsor 500+
    (2018-03-28 11:40)
    A jest pewna kto jest ojcem? W jej lozku chyba tylko Donalda Trumpa nie bylo... (chyba).
  • ~salcessą
    (2018-03-28 11:50)
    Przestańcie się czepiać. Jeśli pisiaci propagandziści każą ogłupiałem elektoratori wierzyć że pani Marta jest wzorem tradycyjnych wartości katolickich, a jej życie pokazuje że wierność jednemu partnerowi jest wartością nadrzędną - to ogłupiałe kulsony w to uwierzą, a na forach takich jak to będą ją stawiać za taki wzór ślepo w to wierząc i racjonalizując sobie jakoś jej perypetie sercowe. Dla tych ludzi fakty nie mają znaczenia, nie muszą się zgadzać. Pani Marta nadaje się świetnie na wzór cnót dla kulsońskiego elektoratu - dajcie jej spokój!
  • ~Adrian
    (2018-03-28 11:50)
    Powinna zostać beatyfikowana! Kto jest za tym?! Proponuję inicjatywę obywatelską.
  • ~kob.
    (2018-03-28 12:16)
    widać że program 500 plus działa, tylko czy to po katolićku rozwodnik, dzieciaty czy to ostania jej miłość chyba nie
  • ~Dulska
    (2018-03-28 12:19)
    Kazde nowe dzieciatko, to przeciez dar boskì! Cieszmy sie na kazdego nowego obywatela! Pis to cieszy, kosciol to cieszy, no bo oni chca coraz wiecej tej czystej, slowianskiej, polskiej rasy!
  • ~Babcia
    (2018-03-28 12:27)
    Panie Jaroslawie , niech sie Pan nie przejmuje , kazda rodzina ma swoja czarna owce!

Może zainteresować Cię też: