Gretkowska o tanecznych popisach Kreta, Gojdzia i Popka: Taniec z inwalidą

| Aktualizacja:

Manuela Gretkowska nie ma dobrego zdania na temat męskiej części uczestników "Tańca z gwiazdami". Pisarka w ostrych słowach podsumowała to, jak na parkiecie poruszają się Popek, Jarosław Kret i Krzysztof Gojdź. Jej zdaniem postawa w tańcu trojga gwiazdorów jest metaforą tego, jak często w Polsce wyglądają relacje między kobietą i mężczyzną.

wróć do artykułu
  • ~,,
    (2018-03-13 12:36)
    I znowu ten niedouczony pismaczek. Człowieku weź korepetycje z gramatyki! Jakich "trojga gwiazdorów", jeżeli chodzi o trzech mężczyzn? Poprawnie jest, jak napisała Gretkowska "trzech gwiazdorów". "Trojga" możesz pisać, jeżeli jest wśród nich też choćby jedna kobieta.
  • ~najwyższy czas
    (2018-03-13 14:53)
    Czekam na taniec na rurze Gretkowskiej z Nergalem !!!
  • ~zyzio
    (2018-03-13 14:16)
    Kogo obchodzą uwagi tej żałosnej "pisarki"....
  • ~Janina z Konina
    (2018-03-13 18:28)
    Jednym ze sposobów rozbicia jedności narodu jest wynoszenie ponad innych największych de_bili, obciachów i dege neratów. Robili to Rzymianie, Naziści czy Sowieci. Zauważcie, że Dziennik najchętniej cytuje ściek i generalnie ludzi niewartych wzmianki. Jak nie kret, to gretkowska, jak nie tadla to inna doda. Masakra
  • ~o laboga
    (2018-03-13 14:52)
    Dlaczego Pan Bóg stworzył feministki bez mózgu ? Puste głowy i miedzy nogami pusta dziura !
  • ~Zgretkowski
    (2018-03-13 13:49)
    my mamy szarmancki naród i nie będziemy zmuszali kobiet, szczególnie feministek do używania mózgu w codziennym życiu zamiast macicy. zbyt szybko utraciłyby szare komórki potrzebne do uzyskiwania równych praw na przykład w eleganckim wysławianiu się. Prawidłowo więc namiestnik rządu od równości sformułował swoją wypowiedź, z której wynika, iż panie a feministki na pewno szczytu elegancji, kurtuazji, wytworności nie osiągną. Pozostanie tylko prostackie sączenie jadu przy każdej okazji.
  • ~koneser
    (2018-03-13 23:49)
    Gretkowska ma racje.
  • ~matylda
    (2018-03-13 18:00)
    Brawo!! Pani Gretkowska ma świętą rację! Widać jak dopiekła naszym nibymężczyznom! Portal za chwilę zagotuje się do cna!!!
  • ~Don Biszkopt
    (2018-03-13 21:53)
    Kogo obchodzi co ta feministka sądzi o czymkolwiek???
  • ~mkk
    (2018-03-13 17:33)
    Redakcjo, oczywiście showy są dla gawiedzi. Ale Pani Gretkowska pisuje dla smakoszy. I Wy też. To dlaczego piszecie: "..Popek, Kret i Gojdź. Jej zdaniem postawa w tańcu trojga gwiazdorów..". Czy "cóś" o nich hm, hm, wiecie?
  • ~może raczej trzech
    (2018-03-13 22:45)
    trojga
  • ~md
    (2018-03-14 07:28)
    Czy to ta grafomanka, co wciąż pisze o ru...aniu? No tak, ruchy są dla niej najważniejsze... zwłaszcza te frykcyjne - jak dla wszystkich feministek.
  • ~Basia z krakowa
    (2018-04-09 07:25)
    To jest taniec amatorów i gwiazd
  • ~Helena
    (2018-03-14 00:37)
    Złośliwa narośl wokół p iz dy.
  • ~Lolka
    (2018-03-16 14:59)
    Trafiła kobieta w sedno. Madra obserwatorka skrzywionej rzeczywistosci

Może zainteresować Cię też: